Світлини фотографа та Захисника України із Сіверськодонецька Олександра Плаксіна покажуть на відомій виставці у Парижі

15-10-2024

Світлини сіверськодонецького фотографа Олександра Плаксіна покажуть на виставці у Парижі 5-9 листопада. Одне з його фото з самого початку ]]>прикрашає рекламу цієї події.]]>

Подробицями Олександр поділився з «Сєвєродонецьк онлайн».

За його словами, фото відправив ще навесні на конкурс]]> PX3]]>.

Олександр Плаксін

«Тематика, зазвичай, у стилі Файн Арт та макрозйомки. Це те, що я відправляю частіше всього. Та портрет», - каже автор.

Фото з конкурсу

Він також поділився, як відбирав фото на конкурс.

«На рахунок відбору, просто дивився, що в мене є, що особисто мені подобається, що відзначалось десь на інших конкурсах, або в коментах», - підкреслив Олександр.

Фото з конкурсу

«Частина фото ще отримала так званий - Honorable Mention», - додав фотограф.

фото Плаксін

Фото з конкурсу

Зараз Олександр вже майже 3 місяці служить у ЗСУ, тому поки не фотографує.

Олександр Плаксін

]]>Prix ​​de la Photographie, Paris (PX3) ]]>– це фотографічна нагорода, яка прагне сприяти оцінці фотографії, відкривати нові таланти та знайомити фотографів з усього світу з мистецькою спільнотою Парижа.

Paris Photography Prize був заснований у 2007 році та з того часу став однією з найпрестижніших фотопремій в Європі.

Виставка цього року пройде 5-9 листопада 2024 року

Фотографії-переможці PX3 2024 нагороджувало міжнародне журі, що складається з відомих експертів у галузі фотографії.

Нагадаємо, фотограф з Сіверськодонецька Олександр Плаксін переміг у п’ятому міжнародному конкурсі театральної фотографії «Театр в фотоб’єктиві 2022».

Минулого року він став членом Спілки Фотохудожників України та працює над новими фотопроєктами.

У лютому 2023 року переселенці-волонтери з Луганщини Ольга Жидкова та Олександр Плаксін організували в Івано-Франківську благодійну акцію “Зігрій долоні ЗСУ”.

Джерело: Сєвєродонецьк онлайн - https://sd.ua/news/29106

Средняя: 5 (2 оценок)