Олексій Харченко привітав педагогів Сєвєродонецької МТГ з Днем працівників освіти

03-10-2024

03 жовтня 2024 року у вже звичному онлайн-форматі відбулося привітання педагогів Сєвєродонецької міської територіальної громади з Днем працівників освіти.

До освітян з вітальним словом звернувся начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олексій Харченко, який подякував за надважливу роботу в непростий час, побажав педагогам, що сьогодні формують нове покоління, подальших успіхів в роботі, натхнення, здоров’я та якнайшвидшого повернення додому:

"Дуже ради привітати вас зі святом, шановні освітяни! На щастя, можу називати себе вашим колегою, тому що до призначення на цю посаду працював старшим викладачем кафедри національної безпеки Державного університету «Житомирська політехніка», тому хоч і не так контекстно, але розумію всі складнощі, з якими ви зіштовхуєтесь, максимально і щиро розумію всю вашу наполегливу та сумлінну працю.Ви робите ту роботу, яка формує нове покоління, котре у свою чергу будуватиме нашу державу надалі, в нас усіх є переконання, що наша територія буде вільна від рашизму і будь-яких проявів війни. Ваша робота безцінна. У тих умовах, в яких ви наразі працюєте, нам треба вам низько вклонитись: ви збереглись у колективі, ви не залишили наших дітей. Запевняю, що від керівництва Сєвєродонецької міської військової адміністрації буде максимальна підтримка вашої роботи, всі потреби, які ви будете мати, за можливістю будемо задовольняти. Ще раз вітаю вас з Днем працівників освіти! Бажаю вам натхнення, творчості, здоров’я і дуже швидкого повернення на рідну землю! Дякую вам!"

Начальник Управління освіти Сєвєродонецької міської ВА Лариса Волченко також привітала сєвєродонецьку освітянську спільноту з прийдешнім святом. Вона подякувала педагогам за їх терпіння, розуміння, безмежну віру в учнів та побажала міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, творчих знахідок та задоволення від благородної праці, щоб труд педагога був завжди винагороджений вдячністю учнів та батьків.

Наразі нагороджено відзнаками значну кількість сєвєродонецьких освітян:

• 8 педагогів нагороджено відзнаками Міністерства освіти і науки України;
  • Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» нагороджено заступника директора з навчально-виховної роботи Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька - Світлану Карпенко;
  • 23 педагоги отримали відзнаки Луганської обласної державної адміністрації;
  • 22 педагоги нагороджено грамотами Сєвєродонецької міської військової адміністрації;
  • 34 нагороди отримали педагоги від Управління освіти

Вітаємо педагогів із професійним святом!

]]>https://sd.osv.org.ua/news/1727964143/]]>