Ще одна втрата серед сєвєродончан - загинув волонтер Червоного Хреста Денис Городецький

15-09-2024

Це сталося днями, коли окупант завдав удару по машинах гуманітарної місії Міжнародного комітету Червоного Хреста на Донеччині.

російським ударом вбито нашого земляка - Городецького Дениса, працівника Червоного Хреста, переселенця з Сєвєродонецька, батька двох дітей та просто хорошу людину.

Ще одна дружина втратила свого чоловіка, а діти - батька.

]]>Денис на вантажівці Червоного Хреста мав роздавати гуманітарну допомогу, але російський снаряд знищив його машину, вбивши Дениса та ще 2 працівників Червоного Хреста.]]>

Прощання з Денисом Городецьким відбудеться 16 вересня о 12.00 у м. Дніпро, за адресою: площа Соборна, 15а.

Сєвєродонецька міська військова адміністрація висловлює співчуття рідним та близьким загиблих.
Вічна пам'ять і шана.