У Сєвєродонецьку пам’ятають, допомагають та вшановують людей з особливими потребами

03-12-2019

03 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю. Проведення Дня людей з інвалідністю спрямоване на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

У Сєвєродонецьку, з метою вшанування найактивніших людей з особливими потребами та посилення уваги до них з боку влади та оточуючих, відбулась низка заходів.Так, зранку в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та депутат Сєвєродонецької міської ради,представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко завітали на урочистий захід, який відбувався в приміщенні громадської організації Сєвєродонецького міського товариства «Надія».

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук звернувся до присутніх: «Як здорово в цьому товаристві, і ви - одні з кращих в області.  Здорово, що є у нас «Надія», що є ви: люди, які мають інтерес до життя. Ми завжди приходимо не з порожніми руками, словами добра, теплоти,  з особливим трепетом. Пишаюся, що Валентині Іванівні вдалося цей колектив організувати.  Спасибі вам за те, що ми маємо змогу зустрічатися разом, що ви приходите сюди.  Я дуже радий кожній новій зустрічі. Найголовніше, це увага, яку не я вам, а ви мені надаєте».

Депутат Сєвєродонецької міської ради, заступник керівника депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко також привітав людей з особливими потребами: «Любі друзі! Хочу передати вам від депутатської групи «Сєвєродончани» та її керівника Ігоря Буткова побажання стійкості, здоров'я, достатку, миру, благополуччя і всього, на що заслуговуємо ми - жителі цього міста. Тут знаходяться люди того покоління, які це місто в найскладніші роки будували і прославляли. Важко і одночасно приємно говорити з вами, тому що говориш з людьми, у яких є величезний людський, трудовий, професійний досвід, які пройшли чимало  випробувань. Ми завжди приходимо до вас і будемо продовжувати це робити. Бажаю, щоб  в цей день було якомога більше позитивних емоцій!»

Почесні гості за активну участь у роботі Сєвєродонецького міського товариства інвалідів «Надія», усвідомлену громадянську позицію та з нагоди Міжнародного Дня інвалідів вручили грамоти виконавчого комітету міськради та подарунки від депутатської групи «Сєвєродончани» Лії Завадській, Людмилі Зацаренській, Сергію Бойку, Маргариті Михайловій, Тамарі Михайличенко, Тетяні Огієнко, Яні Куляш, Аллі Пушкіній, Сергію Стародинову, Катерині Суботі, Євдокії Рисухіній та Володимиру Щуглову.

Голова міського товариства інвалідів «Надія» Валентина Злиднєва разом з колегами подякувала міській владі та депутатській групі «Сєвєродончани» за турботу та важливу допомогу.

Схожі матеріали:

«Надія» святкує ювілей

Вячеслав Ткачук зустрівся з членами товариства інвалідів «Надія»

У Сєвєродонецьку вшанували людей поважного віку

«Надія» святкує Міжнародний жіночий день