"Надія" святкує Міжнародний жіночий день

06-03-2019

06 березня в Сєвєродонецькому міському товаристві інвалідів «Надія» проведено захід присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня та свято весни.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук привітав жінок Товариства із прийдешніми святами: «Шановні друзі, я радий знову вас бачити. Ми з вами знайомі давно, тому бажаю, щоб наші зустрічі тривали, щоб в цьому залі завжди могла зустрітися наша команда. Хочу вас запевнити, що в міськраду прийшла така команда однодумців, яка буде сумлінно працювати і служити людям. Злагоджено працюють і більшість депутатів міської ради. В цьому році Сєвєродонецьк святкує 85-ти річчя, і ми хочемо, щоб в цьому році містяни гідно відсвяткували День міста. Ми запрошуємо і вас на це свято. Для нас найпочесніші жителі Сєвєродонецька - це ви – ветерани! Ми разом з вами побудували це місто, а відтепер ви контролюйте, як ми його будемо відроджувати та допомагайте своїми мудрими порадами і настановами. В переддень 8 березня, від депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто щиросердечно вітаю вас, любі жінки, з Міжнародним жіночим днем. Дякую, що ви завжди поруч з нами, що своєю повсякденною турботою і громадською діяльністю примножуєте добру славу нашого міста. Важко уявити наш прекрасний Сєвєродонецьк без вас – красивих, розумних і мудрих. Нехай щодня доля буде привітною до вас, життя дарує незабутні миттєвості та грає всіма кольорами веселки, а рідні та близькі створюють навколо вас ауру добра, поваги і взаєморозуміння. Бажаю вам міцного здоров’я і довголіття, щастя і достатку!»

Користуючись нагодою, до В’ячеслава Ткачука звернулася голова організації Валентина Іванівна Злиднєва щодо ремонту в приміщенні системи опалення. Вячеслав Петрович надав термінове доручення КП «Єдина аварійно - диспетчерська служба м. Сєвєродонецька» щодо вирішення порушеного питання. Крім того, пообіцяв всіляке сприяння Товариству від міської ради.

Заступник міського голови, начальник відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування Ірина Степаненко також звернулася до присутніх:

«Дорогі любі друзі, я хочу вас всіх привітати з весною! Але в першу чергу, звичайно, прекрасну половину людства - милих жінок. Вітаю вас з жіночим днем, бажаю здоров’я, щастя, щоб ваші близькі вас оберігали, цінували, любили і завжди були поруч з вами. Від нашої команди, від Сєвєродонецької міської ради, від виконкому, від усіх наших співробітників, ми щиро від усього серця вітаємо вас з наступаючим Міжнародним жіночим днем 8 березня, бажаємо всього вам найкращого! І якщо у вас проблеми, якщо у вас якісь дійсно надзвичайні ситуації: ми завжди відгукнемося, ми завжди допоможемо і не тільки в святкові дні обіцяємо бути поруч з вами. Всього вам самого-самого найкращого!»

За багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, вагомий внесок у справу допомоги людям з обмеженими можливостями та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня тих, хто бере активну участь в допомозі людям з особливими потребами керівництвом міста вручено грамоти виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради голові Товариства Валентині Іванівні Злиднєвій та Яні Іванівні Куляш, Маргариті Михайлівні Бережній і Олександрі Іванівні Кудряшовій.

Святкову концертну програму для присутніх представили юні артисти міського дитячо–юнацького комплексу «Юність».