У Сєвєродонецьку вшанували людей поважного віку

01-10-2019

1 жовтня у Сєвєродонецьку вшановували представників старшого покоління, людей поважного віку. Саме у перший день найяскравішого і найбарвистішого місяця осені відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

У залі Сєвєродонецької дитячої музичної школи № 2 з нагоди свята шанобливого ставлення відбулись урочистості.

Зі щирими  вітаннями і  глибокою  вдячністю за все, що зроблено невтомною працею людей старшого покоління, від імені Сєвєродонецької міської ради, її виконавчого комітету звернувся до присутніх депутат Сєвєродонецької міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко, наголосивши на тому, що наше та майбутні покоління мають завжди бути вдячними людям поважного віку: «Наше покоління вчиться у вас. Спасибі, що ви ділитесь своїм досвідом і мудрістю. Мира, здоров’я, достатку і благополуччя, щоб завжди радували найближчі та найдорожчі люди».

За багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію й з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана подяками Сєвєродонецької міської ради та подарунками відзначено 30 представників старшого покоління: активістів ветеранського руху, учасниць Народного хору ветеранів «Надія» міського Палацу культури, мешканок селищ Борівське та Сиротине, митців Сєвєродонецької галереї мистецтв, викладачів дитячих музичних шкіл №1 і №2, волонтерів Університету ІІІ віку Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сєвєродонецької міської ради, членів товариства інвалідів Надія.

Свято у стінах музичної школи добре символізує естафету поколінь - зустріч юнацтва та досвідченості. Учні та викладачі музичної школи підготували різноманітну концертну програму, насичену музикою, що зігріває серця.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере