Сєвєродонецька «Іскра»: Новому століттю - здорове покоління!

02-10-2019

1 жовтня Сєвєродонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність» завершив відзначення в своїх закладах початок нового навчального року святом мікрорайону від клубу «Іскра»: Новому століттю - здорове покоління!

Депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко традиційно завітав на захід та привітав присутніх зі святом: «Сьогодні початок нового навчального року в дитячо-юнацькому комплексі «Юність» ми святкуємо безпосередньо в клубі «Іскра». Від Сєвєродонецької міської ради та безпосередньо від депутатської групи «Сєвєродончани» бажаю вам миру, благополуччя, радості, достатку та щоб все було добре! Зі святом, друзі!»

Серед почесних гостей були депутати міськради Тетяна Грачова та Євген Лагунов, які також привітали вихованців і викладачів клубу «Іскра» та мешканців мікрорайону з початком нового навчального року в закладі.

На святі мікрорайону вокальну та танцювальну творчість дарував колектив «Baby Boom», вихованці гуртків естрадного мистецтва та спортивної аеробіки. А свою силу і могутність показали вихованці клубу з гуртка «Атлетизм». Присутні танцювали, веселилися і дарували один одному гарний настрій, а батьки та бабусі з дідусями раділи за свою талановиту малечу.

У клубі «Іскра» Сєвєрородонецького дитячого-юнацького комплексу «Юність» працюють наступні гуртки:

- «Спортивна аеробіка»;

- «Атлетизм»;

- «Естрадне мистецтво».

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (3 оценок)