Ми разом: творчий колектив людей з інвалідністю при ЦДЮТ привітали від міської ради

03-12-2019

03 грудня 2019 року до Міжнародного дня інвалідів в Сєвєродонецькому міському Центрі дитячої і юнацької творчості відбулась театралізована програма підготовлена вихованцями колективу «Ми разом».

З найкращими побажаннями  до вихованців колективу звернувся депутат Сєвєродонецької міської ради, заступник керівника депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко.  Він передав подарунки від депутатської групи «Сєвєродончани» та запевнив у посиленій увазі та турботі з боку міської влади.

Творчий колектив людей з інвалідністю «Ми разом» працює при Сєвєродонецьком міському Центрі дитячої і юнацької творчості два роки. У ньому займаються хлопці та дівчата віком від 14 років і старше. Місія творчого колективу «Ми разом» - зміна сприйняття людини з інвалідністю в суспільстві, прогрес в соціалізації цих молодих людей із складними діагнозами, творче вдосконалення.

Це незвичайні артисти, для яких кожен виступ стає великим подоланням і особистим досягненням. Діти та молоді люди з інвалідністю знаходять себе в творчості, завдяки батьківській любові, дружній підтримці і величезній роботі керівника цього невеликого, але дуже сильного колективу, Тетяни Тимощенко та волонтера Аліни Тимощенко.

Хоча колектив дуже молодий, але в своєму творчому багажі вже має здобутки: участь в обласному інтегрованому соціо-культурному заході для дітей та молоді з інвалідністю «Лицарі і пані Луганщини» (м. Кремінна); представляв Луганщину на Всеукраїнському фестивалі для дітей і юнацтва «Восток-Cхід-West» (м. Сєвєродонецьк),  став Лауреатом Всеукраїнського фестивалю для людей з інвалідністю «На крилах творчості», зайняв І місця у: - V ювілейному Всеукраїнському конкурсі-фестивалі таланту і краси для дітей і молоді з інвалідністю «Казкові мрії» (м. Київ),

- міському відкритому конкурсі-фестивалі «Наша надія – мир на Донбасі» (м. Сєвєродонецьк),

- Всеукраїнському фестивалі творчості осіб з інвалідністю «На крилах творчості» (м. Дніпро),

- міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької творчості «Сузір’я-Gold Europe» (м. Слов’янськ).

Вихованці цього колективу живуть однією сім'єю, і окрім виступів на сцені знаходять для себе і інші цікаві захоплення. Вони є постійними учасниками різних спортивних змагань, шашкових турнірів і турнірів по боулінгу. Також їм подобається брати участь в різних міських культурних заходах, майстер-класах і вчитися робити щось своїми руками, щотижня збираються разом для гри у настільні ігри.