Повір у себе: Х фестиваль дитячої творчості в рамках Міжнародного дня людей з інвалідністю та обмеженими можливостями

03-12-2019

03 грудня у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 відбувся Х фестиваль дитячої творчості «Повір у себе» в рамках Міжнародного дня людей з інвалідністю та обмеженими можливостями. На фестивалі представили свою творчість діти різних вікових категорій з особливими освітніми потребами.

Передав подарунки учням з обмеженими можливостями від депутатської групи «Сєвєродончани» депутат Сєвєродонецької міської ради, заступник керівника депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко та подякував організаторам за те, що цей фестиваль для дітей став традиційним і дозволяє реалізувати потреби всіх дітей з повагою до їх особливостей.

Діти з натхненням та задоволенням взяли участь у конкурсі талантів. Захід пройшов весело та по-сімейному тепло і дружньо.