Запрошуємо 10 грудня на Street Event “МИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА”

03-12-2019

В ці дні всією Україною крокує акція “16 днів проти насильства”.

Ми, як і всі українці, як все людство, привертаємо увагу до актуальної проблеми подолання насильства в сім’ї, насильства щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Наш Street Event (вуличний захід) “МИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА” відбудеться на площі Миру (біля Сєвєродонецької міської ради, бульвар Дружби Народів, 32) у Міжнародний день прав людини - 10 грудня 2019 року о 13-00 годині.

Цьогоріч девіз кампанії «Розфарбуємо світ в помаранчевий колір: Покоління рівності виступає проти зґвалтувань». Організація об’єднаних націй пропонує у ці дні використати одяг або аксесуари помаранчевого кольору, щоб висловити свою солідарність з рухом в ім’я майбутнього, вільного від насильства.

Головна мета заходу - привернути увагу до чутливої теми гендерного насильства, а також об’єднати суспільство у боротьбі з ним.

Запрошуємо усіх небайдужих прийняти участь у заході.

Сєвєродонецька міська рада