Вячеслав Ткачук зустрівся з членами товариства інвалідів «Надія»

02-10-2019

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук 2 жовтня зустрівся з членами товариства «Надія». Ці зустрічі вже стали традиційними, а тим більше, що випала чудова нагода привітати всіх, хто зібрався цього сонячного дня, з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана.

Звично - з радістю та бурхливими оплесками, як давнього друга товариства – зустріли там Вячеслава Петровича. Після чого відбулась розмова про місто Сєвєродонецьк, його благоустрій і перспективи розвитку та про найбільш значущі події у житті міста.

«Від імені міської ради, виконавчого комітету вітаю вас усіх! Ви – дійсно той золотий фонд нашого міста, завдяки якому багато зроблено для розвитку і процвітання Сєвєродонецька. Мені дуже приємно, що я в черговий раз маю можливість знаходитися у колі друзів і спілкуватися з вами в такій теплій і дружній атмосфері. Хочу подякувати людям, які своїм трудом, своїм відношенням, своєю активною позицією, роблять внесок у розвиток міста. Хочу побажати вам здоров’я, миру та благополуччя!» - поздоровив в.о міського голови Вячеслав Ткачук.

За багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію й з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана подяками Сєвєродонецької міської ради та подарунками відзначено трьох представників старшого покоління товариства інвалідів «Надія».

Голова міського товариства інвалідів «Надія» Валентина Злиднєва також привітала присутніх зі святом, та подякувала Вячеславу Ткачуку за теплу зустріч з активістами товариства і за давні дружні відносини, які з роками лише міцнішають.

Традиційно, після привітання та урочистостей на всіх чекав смачний куліш.

Средняя: 5 (2 оценок)