Засідання архітектурно-містобудівної ради: розробка детального плану території для реконструкції залізничного перевантажувального терміналу під елеватор

02-10-2019

2 жовтня під керівництвом заступника міського голови, начальника фонду комунального майна міської ради Олександра Ольшанського пройшло засідання архітектурно-містобудівної ради.

На засіданні в ході обговорень, зауважень і пропозицій був розглянутий та затверджений детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі перехрестя вул. Богдана Ліщини – вул. Сметаніна.

Розробка детального плану обумовлена реконструкцією залізничного перевантажувального терміналу під елеватор. Розміщення даного об’єкту - це створення нового підприємства, розвиток економіки міста та створення нових робочих місць.