Сєвєродонецька міськрада сприяє розвитку підприємництва у місті

02-10-2019

Сєвєродонецька міська рада сприяє розвитку підприємництва у місті. Навіть є така міська цільова програма. І її виконання – на постійному контролі депутатської групи «Сєвєродончани».

Так, міський приватний підприємець (за результатами проведеного конкурсу) взяла в оренду нежитлове приміщення за адресою бульвар Дружби народів, 41. Воно знаходиться у комунальній власності територіальної громади. Орендар за певний час причепурила майновий об’єкт, надавши йому другий подих і знайшовши застосування.

Як зазначила заступник начальника Фонду коммайна міськради Олена Сердюкова, орендар бере на себе і сплату комунальних послуг, а на додачу – це робочі місця, адже там будуть наймані працівники.

На відкриття 2 жовтня власниця лавки з продажу хлібобулочних виробів (у тому числі власного виробництва) запросила представників Фонду комунального майна на відкриття магазинчику, щоб представники міської ради на власні очі переконались, як використовується комунальне майно територіальної громади.

Олена Сердюкова від Сєвєродонецької міської ради побажала підприємцеві Юлії надавати послуги на благо сєвєродончан та удачі у своїй діяльності.

Після перерізання стрічки лавка відчинила двері для любителів ласощів і домашньої випічки, а всі бажаючі змогли пригоститися пирогами.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере