«Надія» святкує ювілей

29-10-2019

29 жовтня Сєвєродонецьке міське товариство «Надія» за підтримки міської ради та депутатської групи «Сєвєродончани» відсвяткувало 30-ту річницю з дня заснування. Товариство «Надія» є громадською організацією, яка об’єднує громадян, визнаних інвалідами. Важко переоцінити вклад, який здійснює ця організація, щоб люди з обмеженими можливостями могли відчувати себе повноцінно у суспільстві. Потреби цієї категорії людей особливі, а можливості обмежені. Головне завдання товариства: допомогти людині із вадами здоров’я адаптуватися до навколишнього життя.

У лавах організації понад дві сотні сєвєродончан з обмеженими можливостями. Товариство «Надія» займається наданням допомоги цій категорії людей: безкоштовна роздача одягу та взуття, прокат інвалідного приладдя, працевлаштування, надання матеріальної допомоги на купівлю ліків, відвідування та підтримка в лікарнях. Проводиться робота і щодо організації встановлення пандусів. Надається допомога внутрішньопереміщеним особам цієї категорії. І багато-багато інших потрібних і важливих справ.

Активно товариству допомагає міська влада та благодійники. Члени організації зазначають, що ще жодного разу в Сєвєродонецькій міській раді їм не відмовили. Тож члени товариства на свій ювілей запросили почесних гостей.

Від міської ради присутніх привітав в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, який наголосив на важливій діяльності міського товариства «Надія», що вже 30 років спрямована на взаємодопомогу, об’єднання та підтримку людей з обмеженими фізичними можливостями:«Можу сказати одне – ваша команда, з якою ми були і в свята, і коли було важко – мені дуже дорога. Я завжди приходжу до вас з хвилюванням. Сьогодні визначне свято. Все, що ви робите – надзвичайно важливо. Завдяки вашій енергії та роботі від душі існує ваш колектив».

Вячеслав Ткачук відмітив, що незважаючи на проблеми зі здоров’ям, члени товариства беруть активну участь у суспільному житті Сєвєродонецька та акцентував увагу, що міська влада і надалі продовжуватиме дбати про сєвєродончан з обмеженими фізичними можливостями та робити все можливе, щоб їхнє життя в місті було максимально комфортним.

Депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко також привітав ювілярів: «Дорогі друзі! Від імені депутатів міської ради, депутатської групи «Сєвєродончани» та виконавчого комітету вітаю вас зі святом. Вам 30 років – і ви дуже молоді. І завдяки тому, що ви несете в своїй душі молодість, прагнення жити, боротися та виживати – ви залишитеся молодими. Нам усім потрібно вчитися вашому внутрішньому прагненню боротися та радіти життю. Зі святом та нехай у вас все буде добре!»

Почесні гості відзначили найактивніших членів міського товариства «Надія» за плідну співпрацю з міською радою, вагомі здобутки, активну громадянську позицію та з нагоди 30-річчя від дня заснування товариства.

Привітала присутніх зі святом, а також подякувала міській владі та депутатській групі «Сєвєродончани» за турботу й дружні відносини голова міського товариства інвалідів «Надія» Валентина Злиднєва.

Святкову концертну програму для ювілярів підготували вихованці Сєвєродонецького центру дитячо-юнацької творчості, яку радо зустрічали та підтримували всі присутні.