Клуб «Восход»: Безпека дорожнього руху - це життя!

30-09-2019

Дитинство нерозривно пов’язане з іграми та розвагами, але після літніх канікул потрібно не забувати і про безпеку дорожнього руху.

27 вересня вихованці та викладачі клубу «Восход» Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» за участі патрульної поліції влаштували свято мікрорайону «Безпека дорожнього руху - це життя!»

Під час заходу правоохоронці в доступній та зрозумілій формі провели заняття по основним правилам дорожнього руху та навчали присутніх дітей безпечній поведінці на дорозі.

Вони розповідали та в ігровій формі показували, як безпечно переходити проїзну частину дороги. Особливо бурхливу реакцію дітей викликали змагання у квесті та перевірка знань дорожніх правил.

Діти навчалися на імпровізованому пішохідному переході, де на них чекали дорожня розмітка, знаки та регулювальник руху. Причому у ролі регулювальника міг спробувати себе кожен з бажаючих.

Депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко, який завітав на свято, звернувся до присутніх: «Дорогі діти, шановні дорослі! Почався новий навчальний рік в системі дитячо-юнацького комплексу «Юність». І сьогодні ми відкриваємо навчальний рік в клубі «Восход». Від імені Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету вітаю вас зі святом і бажаю дітям гарного й плідного навчання, батькам – терпіння, а всім присутнім – миру, здоров'я, благополуччя і процвітання!»

Свято продовжилося запальними танцями, іграми та конкурсом малюнків на тему безпеки руху та припало до душі не лише маленьким сєвєродончанам, а й їхнім батькам, дідусям та бабусям.

«Нашим дітям дуже сподобався захід, і ми, дорослі, від імені всіх жителів нашого житлового комплексу хочемо висловити подяку депутатам Сєвєродонецької міської ради, керівництву та викладачам Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» та нашого клубу «Восход», а також патрульній поліції за таке чудове свято, яке вони подарували нашим дітям», - подякувала Ольга Василівна. Вона разом з онуками - вихованцями клубу «Восход» - з задоволенням відвідала свято мікрорайону.

В клубі «Восход» Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» працюють гуртки:

«Впевнений старт» (підготовка дітей до школи, вік дітей 5-6 років)

"Англійська мова"

«Студія образотворчого мистецтва»

«Естрадні танці»

«Аеробіка»

Матеріали по темі:

Впевнений старт клубу «ФАКЕЛ»

20 вересня відбулося свято мікрорайону від клубу «МЕРИДІАН»

Разом до мрії - свято мікрорайону клубу «Підліток»

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (3 оценок)