20 вересня відбулося свято мікрорайону від клубу «МЕРИДІАН»

21-09-2019

Сєвєродонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність» вже давно відомий досягненнями своїх вихованців не тільки в нашому місті, але й за його межами.

За 27 років своєї діяльності творчий колектив «Юності» справедливо заробив репутацію спеціалістів, які люблять свою справу, дітей, професійно та з душею займаються їх дозвіллям, вихованням й освітою. Тож цілком закономірно, що у клубі поряд зі святковими проходять й не менш урочисті заходи, але з пізнавальним ухилом. Ось, як наприклад, свято «Юного рятівника». Ініціатором його проведення став клуб «Меридіан», який входить до складу «Юності». До участі у святі були запрошені усі бажаючі, зокрема, малеча разом із батьками. До речі, тема рятівників була обрана не випадково, тому що саме 17 вересня вся Україна відзначила День працівників цивільного захисту.

У гості до клубу організатори свята запросили справжніх рятувальників з професійною технікою. На дітей чекала естафетна програма «Юний рятувальник» та, мабуть, найбільш захоплююча частина зустрічі – знайомство наживо з пожежною машиною. Ось де дітлахи змогли відчути себе дорослими та майже справжніми рятувальниками.

Завітав на свято та звернувся до усіх присутніх депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко: «Дорогі друзі, сьогодні початок навчального року в чудовому клубі «Меридіан», який є невід’ємною частиною дитячо-юнацького комплексу «Юність». Тож вітаю усіх дітей, які будуть ходити за знаннями до цього закладу, з новим навчальним роком. Бажаю вам приємного і гарного навчання, батькам – удачі та терпіння, всім присутнім - здоров'я, благополуччя і миру! Депутатській корпус завжди надає свою підтримку в подібних заходах».

Приємним подарунком для усіх присутніх стали вокальні номери від колективу «Гармонія» клубу «Меридіан».

Не залишились без розваг також і ті присутні, що віддають перевагу більш активним заняттям: саме на них чекав майстер-клас по веселим танцям.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере