Святкування Дня селища у Борівському

21-09-2019

21 вересня Борівське відсвяткувало свою 379-у річницю з дня заснування.

Центром урочистостей стала святково прикрашена сцена біля селищного будинку культури, де затишно і по-родинному гостинно було представникам всіх поколінь.

Розпочався захід зі святкової розважальної програми для дітей, яку представив Сєвєродонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність», та концерту місцевої самодіяльності. Аніматори СДЮК «Юність» влаштовували для малечі надзвичайно цікаве дійство з іграми, конкурсами та призами і подарунками.

Борівський селищний голова Лідія Афанасьєва першою віншувала земляків та висловила добрі побажання: «Шановні земляки! Вітаю вас зі святом! Дякую вам усім за підтримку та віру у наше рідне Борівське! Бажаю миру та подальшого процвітання нашого селища!»

Почесні гості свята також привітали жителів Борівського зі святом.

Депутат Сєвєродонецької міської ради, голова депутатської групи «Сєвєродончани» Ігор Бутков звернувся до присутніх: «Шановні земляки! Вітаю вас зі святом! Чотири роки тому ви нас обрали депутатами. За цей час ми зробили все можливе, щоб в Борівському з’явилося вуличне освітлення. І сьогодні робота в цьому напрямку продовжується. Покращуються дороги. Запустили дитячий садочок та побудували для нього нову сучасну котельню. Зробили проект нового дитсадочку, який за співфінансування заплановано зробити найсучаснішим в Україні. Я не майстер говорити слова. Нашу роботу показують наші справи та досягнення, які ви бачите та можете оцінити. Сподіваюся, що ви нам довірите і в подальшому їх продовжувати. З Днем народження, Борівське!»

Теплі слова побажання успіхів у всіх справах, родинних радощів, подальшого розвитку громади прозвучали і з вуст депутата Сєвєродонецької міської ради Олени Буткової: «Вітаю вас, дорогі борівчани! Я говорю це з гордістю. Ви особливі та неперевершені. Ви маєте свою принципову позицію та особливий колорит. Гордіться цим. Бажаю вам усім здоров’я та сімейного благополуччя, успіхів та процвітання! Зі святом!»

Звернувся до присутніх й депутат, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко: «Шановні мешканці Борівського! Від імені Сєвєродонецької міської ради, її виконавчого комітету та депутатської групи «Сєвєродончани» прийміть теплі та щирі привітання зі святом – з Днем народження Борівського! Миру вам, добра та здоров’я! Зі святом вас, друзі!»

Депутат Сєвєродонецької міської ради Лариса Летюча також привітала борівчан «Шановні мої односельчани! Вітаю нас усіх з Днем селища! Бажаю нам усім миру і здоров’я! Все інше ми зробимо самі. Зі святом, мої земляки!»

Почесні гості разом з селищним головою нагородили грамотами виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради та вручили подарунки довгожителям, батькам наймолодшого мешканця селища, учням Борівського НВК та Борівської школи мистецтв за зайняті призові місця в міських, обласних, всеукраїнських конкурсах, предметних олімпіадах, Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Сокіл «Джура», активним учасникам гуртків філіалу Сєвєродонецького міського Палацу культури.

Також було нагороджено найактивніших мешканців Борівського та тих, хто багато років працює на підприємствах селища, багатодітних родин, активістів суспільного життя, почесних ювілярів, берегинь нематеріальної культурної спадщини та підприємців, які найбільше допомагають селищу.

Привітання чергувалися з чудовими виступами артистів Сєвєродонецького міського Палацу культури - концертна програма не залишила присутніх байдужими. Трохи віддалік малеча розважалася від душі - стрибаючи на безкоштовному батуті.

Свято вдалося, а на наступний рік Борівське буде святкувати свою 380-ту річницю з дня заснування!

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)