День селища у Сиротиному

22-09-2019

«Мій рідний край! Тут люди працьовиті,

Смачний тут хліб, веселії пісні,

Багатий він минулим і майбутнім.

І я щаслива, що живу на цій землі»

Ось так, з віршів про любов до рідної землі розпочалося 21 вересня традиційне свято селища в Сиротиному. На нього чекали та готувалися геть усі – від малечі до старожилів. Цього дня мешканці села, як ніколи, об’єднуються в одну родину: разом розважаються, приймають привітання від гостей та співають пісні.

Із щирими словами до своїх односельців звернувся селищний голова Василь Попов, який, між іншим, і сам народився в Сиротиному. Вітаючи присутніх зі святом, він побажав усім міцного здоров’я, добробуту, миру в кожній оселі, процвітання рідному краю. У своїй промові Василь Григорович наголосив, що головною прикрасою села є самі люди – працьовиті, наполегливі, відповідальні та щирі душею. Висловив велику вдячність тим, хто завжди допомогає у розбудові села, роблячи Сиротине день у день красивим й квітучим. Голова селищної ради також зазначив, що з приходом до керівництва міста нової команди, покращився благоустрій у селищі. Саме завдяки виділеним депутатським корпусом коштам, на сьогоднішній день капітально відремонтована дорога у селі, зроблено вуличне освітлення, а завдяки подальшому тісному співробітництву міської та селищної влади можна зробити Сиротине ще кращим.

Завітали на свято й представники міської влади: голова депутатської групи «Сєвєродончани» Ігор Бутков, депутати міської ради Олена Буткова, Андрій Гавриленко, Лариса Летюча, заступник міського голови Олексій Свєтіков.

Представник депутатської групи «Сєвєродончани», депутат міської ради Андрій Гавриленко поздоровив мешканців Сиротиного від імені Сєвєродонецької міської ради з Днем селища: «Саме ваші односельці - люди старшого покоління приймали участь у розбудові міста Сєвєродонецька, і сьогодні ми від усього серця дякуємо їм за те, що вони створили для нас безцінну спадщину. Бажаємо вам усім добра, миру, здоров`я, достатку. Зі святом!».

З побажаннями благополуччя та добра звернулася до сиротян депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Лариса Летюча: «Я завжди підтримую і буду підтримувати Сиротине. Я завжди готова бути поряд і відгукнутися на ваші звернення, і ніколи не залишу вас без допомоги».

Наступною частиною урочистостей стала своєрідна розповідь про мешканців Сиротиного по номінаціях. І за першою номінацією - «Поважні найстарші люди селища» - була нагороджена надзвичайно добра та працьовита жінка, яка виховала двох дітей – Сінькевич Надія Кирилівна та дідусь п’яти онуків - Лебідь Петро Дмитрович.

За саму відповідальну та непросту роботу по вихованню дітей у номінації «Багатодітні сім`ї» було нагороджено п’ять сімей. У цих родинах маленькі сиротяни оточені безмежною батьківською турботою та любов’ю.

Не обійшли також увагою та подарунками золотих ювілярів - подружжя, що 50 років тому стали на рушник і прожили бік о бік у мирі та злагоді. Згадали й іменинників, які саме 21 вересня святкують свій день народження.

Гордістю для усіх сиротян стала номінація «Молоді таланти». До неї увійшли представники підростаючого покоління мешканців села - переможці обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» Джура – молодша вікова група. Тож заслужену нагороду та подарунки отримали: Авєрін Павло, Заблодська Еліна, Козлова Ангеліна, Москаленко Володимир, Душко Анна, Лапенко Арсеній, Ольховий Михайло, Рудніченко Марк, Зубов Іван, Богомолова Юлія.

Під час урочистого заходу підтримували гарний настрій мешканцям села та його гостям вокальні та танцювальні номери СДЮК «Юність», міського Палацу культури, місцевих народних колективів.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)