Поціновувачам прекрасного: за підтримки міськради відбулась виставка робіт майстрів

29-09-2019

28 вересня у Сєвєродонецьку в рамках народного дійства «В гостях у Солохи» пройшла виставка сучасного мистецтва «Зроблено з любов’ю». Такий приємний и завжди очікуваний осінній подарунок жителям міста зробили місцеві майстри та майстрині за підтримки Сєвєродонецької міської ради. Але цього разу на відвідувачів чекало не просто свято краси та творчості, перед їх очима постала ціла театральна вистава: усі майстрині були стилізовано одягнені під «Солоху», тож не відчути себе учасником гоголівської повісті було неможливо. Розважали театралізованим дійством творчі колективи міського Палацу культури.

Все це тільки підігрівало вирій гарного настрою та емоцій на виставковому майданчику. Що ж до асортименту представлених майстринями робіт, то його можна визначити, як самий широкий – рукотворні жіночі прикраси з бісеру та природніх матеріалів, м'які дитячі іграшки і декоративні подушки, ексклюзивні сувеніри, неповторні за своїм виконанням світильники для оселі, цілий вернісаж яскравих картин від талановитих художників.

Особливу увагу поціновувачів прекрасного відчула на собі майстриня з гончарства. Залишалося тільки дивуватися, як тендітні жіночі руки здатні створювати таку надзвичайну красу з іноді дуже примхливої глини.

Заступник міського голови Ірина Степаненко завітала привітатися з майстринями: «Шановні майстрині, ви – найкращі! Ви славите наше місто своїми роботами. Ви даруєте позитив усім нам. Сєвєродонецька міська рада робить все для того, щоб місто стало краще, і сьогоднішнє свято тому підтвердження. Я бажаю усім вам радості, щастя, добра, творчих успіхів і натхнення! Хай вам щастить, добрі люди!».

За творчі здобутки, особистий внесок у розвиток культури міста Сєвєродонецька та активну участь у творчому проекті «Дворик Майстрів», Ірина Степаненко відзначила учасниць подякою від Сєвєродонецької міської ради.

Окрім того, продовж виставки усі бажаючи змогли особисто поспілкуватися з майстрами, за бажанням замовити унікальні подарунки, ознайомитися з новими стилями сучасного мистецтва, або сфотографуватися у фотозоні, прикрашеної дзеркалом для Солохи, рушниками та вишитими скатертинами.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере