Метьолкіне  вісвяткувало День селища

28-09-2019

Існує в народі вислів «мала батьківщина», але усі розуміють, що мала не означає менш любима. Для кожної людини це, насамперед, дім, в якому вона народилася, це лани і житні поля, протоптані стежки через луги, зелені ліси та лісочки, безмежний небесний простір, це знакове місце, яке назавжди оселилося у серці, а значить, стало невід'ємною та великою частиною душі. Ось саме таким осередком усіх теплих емоцій та почуттів для кожного метельчанина є його рідне селише, яке 28 вересня відсвяткувало свої іменини.

Першим привітав жителів села та його гостей селищний голова Василь Попов: «Я бажаю вам, дорогі друзі, міцного здоров'я, добробуту, добра і миру. Дякую новій команді на чолі з депутатом міської ради, головою депутатської групи «Сєвєродончани» Ігорем Бутковим за те, що за останній час селище активно розвивається: відновлюється освітлення, ремонтуються дороги.  Тож, подальшого процвітання нашому селищу!»

Також у цей день до Метьолкіного завітав з поздоровленнями депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко: «Ви, мешканці Метьолкіного, завжди славилися своєю дружністю та працьовитістю, тож бажаю вам і надалі залишатися такими, нехай в кожному домі, селі панують мир і любов, будьте здорові, живіть у достатку та злагоді. Зі святом!».

Далі святкування продовжилося церемонією нагородження жителів села у різних номінаціях. Першими вшанували та нагородили пам'ятними подарунками поважних найстарших людей селища. Ними стали Подрєзова Марія Петрівна, яка на сьогоднішній день має вже 9 правнуків, та Костін Петро Якович - йому в січні цього року виповнилося без малого 90 років.

За невтомну батьківську працю і невичерпну любов до дітей багатодітна сім'я отримала подарунки від Сєвєродонецької міської ради.

Особливої пошани удостоїлася ціла команда місцевих активістів: Кравченко Іван, Бикова Лідія, Дубенко Ірина, Малахова Тетяна. Костін Юрій, Костіна Светлана, Попова Валентина, Кравченко Светлана, Метьолкіна Любов, Подрєзова Валентина, Ходико Людмила, Попова Неля. Ці люди своїм прикладом згуртованості, активної життєвої позиції, справжньої любові до свого селища та земляків ще раз довели, що їх мала батьківщина може пишатися не тільки своєю красою, а й людьми.

На усіх присутніх на святі  чекав яскравий святковий концерт за участі колективів міського Палацу культури,  дитячі ігрові розваги для наймолодших метельчан.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере