Міськрада долучилась до екологічної акції «Плогінг» у Сєвєродонецьку

30-09-2019

Сєвєродонецька міська рада долучилась до екологічної акції  «Плогінг» у Сєвєродонецьку, яка відбулась 29 вересня у районі Чистого озера.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук разом з працівниками міськради підтримали новий вид активного дозвілля особистою участю.

Під час заходу, організованого в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії в партнерстві з Сєвєродонецькою міською радою та громадськістю Луганщини, учасники поспілкувалися про цілі сталого розвитку, дізналися, що означає «плогінг» і чому люди їм займаються. Це поняття народилося у Швеції у 2016 році. Саме слово "plogging" є поєднанням двох шведських слів "plocka" і "jogga", що означає "збирати" й "бігти". Плогінг об’єднав воєдино два поняття, щоб стати рушійною силою для покращення екології та власного здоров’я.

Біг позитивно впливає на здоров’я, а збір сміття — на екологію. Отже,  узявши пакети для сміття, прихильники здорового способу життя і турботи про екологію перетворили звичайну недільну пробіжку на екологічну акцію, яка дозволила зробити простір навколо Чистого озера чистішим.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере