Разом до мрії - свято мікрорайону клубу «Підліток»

20-09-2019

19 вересня в клубі «Підліток» Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність», який знаходиться по пр. Гвардійському, 24, відбулось свято мікрорайону.

Слід зазначити, що клуб «Підліток» об'єднує своєю роботою широкий діапазон вікових категорій дітей та підлітків, тим самим дає можливість отримати корисні знання, розвинути можливості кожної дитини, заглянути в світ культури і мистецтва, долучитися до творчості і з цікавістю провести вільний від навчання час.

Почесним гостем на заході був депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко. Він звернувся до присутніх: «Дорогі друзі, сьогодні в системі дитячо-юнацького комплексу «Юність» чудове свято – початок нового навчального року в клубі «Підліток», який ви перетворили у свято мікрорайону. Від Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету, а особливо від депутатської групи «Сєвєродончани» вітаю вас та бажаю радісного, світлого та веселого навчального року!»

Для глядачів була представлена колоборація кращих керівників гуртків клубу та креативних вихованців творчих колективів:

- концертна програма «Естафета добра»;

- ігротека для малечі;

- надзвичайно пізнавальна та весела хвилинка від англомовних мешканців клубу за участю песика;

- сила та грація спортивних команд;

- майстер-клас з хореографії від колективу сучасного танцю «Деймос»;

- дебют вихованців гуртка «Впевнений старт».

Клуб за місцем проживання «Підліток» Сєвєрородонецького дитячого-юнацького комплексу «Юність» Сєвєродонецької міської ради засновано у 1992 році. На базі клубу працює 23 гуртки за такими напрямками:

-художньо-естетичний;

-гуманітарний;

-фізкультурно-спортивний;

-фізкультурно-оздоровчий.

Найбільші гуртки: «Сучасна хореографія», «Естрадне мистецтво», «Хореографія», «Впевнений старт», «Англійська мова», «Аеробіка», «Кіокушинкай карате» та «Оздоровча гімнастика».

В гуртках навчається 321 вихованець.

Серед вихованців клубу переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, регіональних, міських конкурсів і фестивалів. Колектив сучасного танцю «Деймос», кер. Самойленко Т.А., вокальний колектив «Карамель», кер. Лопатіна О.М., хореографічний ансамбль «Ровесник», кер. Стояновська О.О.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 4.3 (6 оценок)