У міськраді приймали делегацію проекту FORBIZ

20-09-2019

19 вересня керівництво Сєвєродонецької міської ради в особі заступників міського голови Ірини Степаненко та Олексія Свєтікова, а також працівники Департаменту економічного розвитку, фінуправління міськради зустрілись з представниками проекту FORBIZ Рікардо Пінто (Німеччина) та Ольгою Красовською (Україна).

Мета візиту – відбір пілотних областей для участі у Програмі з розробки та реалізації місцевих стратегічних документів, спрямованих на розвиток малого та середнього підприємництва.

Так, експертами FORBIZ розроблено та вже апробовано уніфікований підхід до довгострокового планування розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) на рівні регіонів та територіальних громад. Цей уніфікований підхід у результаті реалізації проекту заплановано адаптувати до специфіки регіону. FORBIZ цікавлять монопромислові території.

Під час зустрічі спеціалісти Департаменту економічного розвитку  презентували Програму розвитку малого і середнього підприємництва в м. Сєвєродонецьку, Стратегію розвитку міста Сєвєродонецька на період до 2020 року та обговорили аспекти Ініціативи "Мери за економічне зростання" (M4EG).

Представниками FORBIZ заплановано візити до інших міст регіону. За результатами буде відібрано пілотні міста, яким надаватиметься експертна допомога.

*проект FORBIZ  - проект міжнародної технічної допомоги, що фінансується ЄС та впроваджується консорціумом під керівництвом GFA Consulting Group.