Впевнений старт клубу «ФАКЕЛ»

26-09-2019

Хоча вересень і добігає свого кінця, але дошколята та школярі невтомно святкують початок нового навчального року. Треба відмітити, що у Сєвєродонецьку вже давно існує добра осіння традиція - святкування днів мікрорайонів, тож і клуб «Факел» Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність»  із року в рік дотримується цього звичаю. На свято мікрорайону «Формула успіху», яке відбулося 26 вересня, клуб запросив усіх бажаючих – і малечу, і батьків, і дідусів з бабусями.

Розважальна програма була цікава та різноманітна, тим паче, що свої досягнення демонстрували й безпосередньо вихованці «Факелу». Вони танцювали, співали та дарували гарний настрій гостям свята. В святковій програмі також взяли участь танцювальний колектив «Триумф» під керівництвом Анастасії Остапенко, колектив «Джаліла» - Анастасія Колеснікова, гурток «Впевнений старт» Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність». За всі свої старання діти щиро нагороджувались бурхливими оплесками та осяяними від гордості обличчями батьків.

Завітав до клубу «Факел» і привітав усіх з початком нового навчального року в дошкільних та в загальноосвітніх навчальних закладах депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко. Він побажав малечі міцного здоров’я, натхнення у навчанні, цікавих відкриттів і невичерпного бажання пізнавати безмежний світ мистецтва.

В продовження свята веселі аніматори студії «Королівство свят» у костюмах мультяшних героїв провели для усіх присутніх майстер класи з танців, веселі конкурси та танцювальні батли.

Наприкінці заходу батьки дякували організаторам за яскраве та незабутнє свято. Окремо висловили подяку керівникові СДЮК «Юність» - Рубену Хачатурову - за увагу до дітей, побажали розвитку і процвітання клубу.

Средняя: 5 (2 оценок)