Головний офтальмолог Луганської області Вадим Водяник: Провели чергове засідання Обласного товариства офтальмологів Луганщини, на якому розглянули ряд важливих питань (+ВІДЕО)

05-06-2023

Як повідомив голова Обласного товариства офтальмологів Луганщини, головний офтальмолог Луганської області, хірург-офтальмолог вищої категорії Вадим Водяник, в  п’ятницю, 2-го червня, у Дніпрі проведено чергову зустріч лікарів-офтальмологів:

"В п’ятницю ми провели вже друге засідання Обласного товариства офтальмологів Луганщини.

Перше, що хочу сказати - до нас приєдналась колега - товариство збільшується, і це дуже важливо.

Під час засідання ми обговорили питання щодо особливостей роботи в релокованих медичних закладах та про складні клінічні офтальмологічні випадки, які трапляються. Крім того, розглянули план дій та організацію роботи, коли повернемось додому.

Хочу подякувати ЗСУ за можливість працювати та разом наближати нашу Перемогу.

Слава Україні!"

Матеріали по темі:

Вадим Водяник: Надання високоякісної допомоги пацієнтам - найвищий пріоритет офтальмологів Луганщини (+ВІДЕО)

Сєвєродонецький Медичний центр «Гіппократ» знайшов новий дім у Дніпрі

Вадим Водяник: 11 травня у Дніпрі відкриється релокований із Сєвєродонецька медичний центр "Гіппократ"

Вадим Водяник: "Сьогодні вперше з 24 лютого провели операційний день в Сєвєродонецькій міській багатопрофільній лікарні, що знаходиться у Дніпрі. Це найкраща лікарня та найкраща команда! Все буде Україна! Сєвєродонецьк forever!" (ОНОВЛЕНО)

Засновник медцентру “Гіппократ” та хірург-офтальмолог Вадим Водяник: Сєвєродонецьк знову повернеться до України