Вадим Водяник: "Сьогодні вперше з 24 лютого провели операційний день в Сєвєродонецькій міській багатопрофільній лікарні, що знаходиться у Дніпрі. Це найкраща лікарня та найкраща команда! Все буде Україна! Сєвєродонецьк forever!" (ОНОВЛЕНО)

14-12-2022

14 грудня 2022 року у місті Дніпро на базі КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» головний офтальмолог Луганської області, хірург-офтальмолог вищої категорії, асистент кафедри офтальмології Луганського державного медичного університету Вадим Водяник вперше з 24 лютого - початку повномасштабної військової агресії рф проти нашої країни, разом з колегами провів операційний день.

14 грудня був операційний день. Лікар прооперував восьмеро людей.

«Оперували 8 пацієнтів. Все було чудово. Всі наші люди, рідний колектив. Обладнання дуже класне, нове. Я дуже задоволений. Як вдома побував», - розповів Вадим Валерійович.

Основна маса пацієнтів – переселенці, але не тільки з Луганщини.

Загалом Вадим Водяник приїздив працювати до Дніпра вдруге. Цього разу лікар перебуває у місті з 13 до 15 грудня. За час консультативного прийому він вже поспілкувався більше, ніж з 50 людьми з різних регіонів.

Наступного разу лікар приїде до Дніпра в січні.

«Я тепер кожного місяця буду приїжджати. Консультувати, оперувати. Є люди, які після цього разу хочуть наступного разу оперувати друге око. Вже записалися», - розповів Вадим Водяник.

Як зазначає Вадим Валерійович, операції проводили на новому сучасному обладнанні в КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня», яка наразі знаходиться у місті Дніпро: "Це найкраща лікарня та найкраща команда! Все буде Україна! Сєвєродонецьк forever!"

Нагадуємо, що з 13 по 15 грудня 2022 року у місті Дніпро на базі КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» проводить консультативний прийом головний офтальмолог Луганської області, хірург-офтальмолог вищої категорії, асистент кафедри офтальмології Луганського державного медичного університету Вадим Валерійович Водяник.

Адреса: м. Дніпро, проспект Олександра Поля, 22.

Час прийому: з 10:00 до 14:00 год.

Запис за телефоном: +38 (066) 879-73-08.