Сєвєродонецький Медичний центр «Гіппократ» знайшов новий дім у Дніпрі

23-05-2023

Понад 20 років Медичний центр «Гіппократ» працював у місті Сєвєродонецьк. Завдяки якісному та кваліфікованому обслуговуванню клієнтів, медичний заклад став добре відомим як в Луганській області, так і за її межами - за час діяльності на рахунку сєвєродонецького "Гіппократу" понад 200 000 задоволених пацієнтів.

Цією весною Медичний центр «Гіппократ» знайшов новий дім - 11 травня у місті Дніпро було розпочато роботу релокованого закладу.

Головний офтальмолог Луганської області, хірург-офтальмолог вищої категорії Вадим Водяник повідомив, що наразі в МЦ "Гіппократ" надають висококваліфіковану медичну допомогу на новому обладнанні за такими напрямками:

⁃ Офтальмологія (в тому числі офтальмохірургія - лазерне лікування сітківки та хірургічне лікування катаракти і глаукоми);

⁃ Дерматологія;

⁃ Косметологія.

В Медичному центрі "Гіппократ" також працює оптика з широким асортиментом окулярів.

Запис на консультацію відбувається за номерами: +380 (97) 672 51 43 та +380 (66) 493 65 13.

МЦ «Гіппократ» знаходиться за адресою: м.Дніпро, вул.Херсонська, 10А (1-й поверх).

Средняя: 5 (2 оценок)