Вадим Водяник: Надання високоякісної допомоги пацієнтам - найвищий пріоритет офтальмологів Луганщини (+ВІДЕО)

17-04-2023

14 квітня відбулося засідання Обласного товариства офтальмологів Луганської області.

Про це повідомив головний офтальмолог Луганської області, хірург-офтальмолог вищої категорії Вадим Водяник.

На засіданні відбулося обговорення питань роботи лікарів-офтальмологів в умовах війни росії проти нашої держави.

Як зазначив голова Обласного товариства офтальмологів Луганської області Вадим Водяник, надання високоякісної допомоги пацієнтам - найвищий пріоритет офтальмологів Луганщини.

На привеликий жаль, майже все медичне обладнання для роботи спеціалістів було знищене чи захоплене російськими окупантами.

Але головний потенціал - це люди - висококваліфіковані лікарі-офтальмологи. Їм, на щастя, вдалося евакуювалися до різних регіонів України.

Для облаштування, вирішення побутових питань та відновлення їхньої діяльності потрібен був деякий час. Але офтальмологи з цим справилися та знову надають високоякісну допомогу пацієнтам, особливо переселенцям з Луганської області.

Крім того, вдалося швидко знайти та закупити нове і сучасне медичне офтальмологічне обладнання для роботи.

Також, під час засідання товариства присутні офтальмологи затвердили робочий план та окреслили головні завдання і цілі відновлення офтальмологічної служби на деокупованих територіях Луганської області.

Голова Обласного товариства офтальмологів Луганської області Вадим Водяник на завершення засідання, від імені всіх лікарів області, подякував нашим Збройним силам України за можливість працювати і зустрічатися, а також побажав надочікуваної Перемоги над російськими загарбниками.