73-я (позачергова) сесія Сєвєродонецької міської ради

31-10-2019

30 жовтня під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука відбулася 73-я (позачергова) сесія Сєвєродонецької міської ради, на якій розглянуто 98 питань.

За ініціативи депутатської групи «Сєвєродончани» прийняте рішення про внесення важливих та позитивних змін до міського бюджету на 2019 рік.

Затверджене Положення про громадський бюджет міста Сєвєродонецька.

Депутати також затвердили низку програм, їх нових редакцій та змін до них:

- «Громадський бюджет міста Сєвєродонецька на 2020 – 2022 роки»;

- «Ефективне функціонування ДЮСШ ВВС «САДКО» на 2020 рік;

- «Програма сприяння будівництву доступного житла для окремих категорій громадян в м. Сєвєродонецьку на 2018-2020 роки»;

- «Фонтани м. Сєвєродонецька» на 2019 рік»;

- «Міська цільова програма відновлення, реконструкції та будівництва мереж зовнішнього освітлення м. Сєвєродонецька та прилеглих селищ на 2019 рік»;

- «Міська цільова програма поводження з побутовими відходами м. Сєвєродонецька на 2019 рік»;

- «Міська цільова програма розвитку та капітального ремонту об'єктів житлово-комунального господарства м. Сєвєродонецька на 2019 рік»;

- «Міська цільова програма відновлення та розвитку центрального парку культури та відпочинку м. Сєвєродонецька на 2019 рік»;

- «Міська цільова програма забезпечення функціонування комунальних підприємств, що надають житлово-комунальні і інші послуги та підпорядковані Сєвєродонецькій міській раді, на 2019 рік»;

- «Програма забезпечення функціонування КУ «Трудовий архів м.Сєвєродонецька» на 2020 рік»;

- «Міська програма сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства м. Сєвєродонецька на 2019-2020 роки»;

- «Програма формування земельних ділянок рекреаційного призначення у м. Сєвєродонецьку на 2020 рік»;

- «Утримання кладовищ м. Сєвєродонецька та прилеглих селищ на 2019 рік»;

- «Програма діяльності і розвитку та підтримки (фінансової) комунального некомерційного підприємства «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» Сєвєродонецької міської ради на 2020 рік»;

- «Програма оренди об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька Луганської області на 2020 рік»;

- «Програма утримання нежитлових приміщень, що є комунальною власністю територіальної громади м. Сєвєродонецька на 2020 рік»;

- «Програма відчуження об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецьк на 2019 рік».

Прийняли депутати рішення щодо затвердження «Складу постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води» і «Положення про роботу постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води».

У комунальну власність територіальної громади міста рішенням сесії прийнято безоплатно майно в якості міжнародної технічної допомоги, в межах Програми ООН «Відновлення та розбудови миру», що фінансується Європейським Союзом.

Деякі рішення стосувалися ТОВ «ТАУН СЕРВІС» - погодження розрахунку амортизаційних відрахувань за липень-вересень п.р.; плану заходів на IV квартал 2019р. щодо використання амортизаційних відрахувань за липень-вересень 2019р. на відновлення основних фондів; відмова у наданні пільг по сплаті концесійного платежу за І, ІІ, ІІІ квартали 2019 року.

Рішенням депутатів створене комунальне підприємство «Медіа Простір» Сєвєродонецької міської ради.

Надзвичайно важливе та нагальне рішення депутатів щодо надання дозволу на безоплатне використання нежитлових приміщень – спортзалів середніх загальноосвітніх шкіл Сєвєродонецька, а громадській спілці «Федерація футболу України» в безоплатне користування передано об'єкт спортивної інфраструктури – мініфутбольний майданчик за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна.

Депутатами затверджено статут новоствореного комунального підприємства «Сєвєродонецькводоканал» та збільшено його статутний капітал.

Також затверджено перелік нерухомого майна територіальної громади м. Сєвєродонецька, закріпленого за суб'єктом права комунальної власності та Детальні плани частини території міста Сєвєродонецька в районі перехрестя вул. Богдана Ліщини – вул. Сметаніна. Прийняті рішення про розроблення детальних планів в районах вул. Донецька, 3 та вул. Новікова, 14.

Внесені зміни до рішення сесії міської ради № 387 від 28.04.2016 «Про утворення Комісії по вирішенню земельних спорів у межах Сєвєродонецької міської ради щодо встановлення меж земельних ділянок, що перебувають у власності і користуванні громадян, та додержання громадянами правил добросусідства».

Крім того, депутатами Сєвєродонецької міської ради на 73-у засіданні (позачергової) сесії прийнято два важливих звернення:

- до народного депутата України Олексія Кузнєцова щодо ініціювання внесення змін до Податкового кодексу України

Переважна більшість розглянутих питань стосувалася «земельних питань»: припинення права користування, передача у власність чи постійне користування, оренда, поновлення договорів оренди, внесення змін до них, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, на розробку технічної документації із землеустрою; надання згоди на відновлення меж та поділ земельних ділянок. По всіх них ухвалено відповідні рішення.

Средняя: 5 (2 оценок)