Депутати Сєвєродонецької міської ради внесли зміни до бюджету

30-10-2019

30 жовтня на засіданні 73-ї (позачергової) сесії міської ради під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука, за ініціативи депутатської групи «Сєвєродончани» депутати прийняли рішення внести зміни до дохідної та видаткової частини міського бюджету в зв’язку із змінами у міжсесійний період обсягів офіційних трансфертів з Державного бюджету.

Як зазначив лідер депутатської групи «Сєвєродончани», голова постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігор Бутков, по управлінню охорони здоров’я міськради збільшено кошти на видатки за рахунок субвенції на 10 409 100 грн. Ці кошти будуть перераховані лікарням. Крім того, депутатами виділено додаткові кошти у сумі 2 304 000 грн., у тому числі на проведення поточних ремонтів – 1 843 200 грн.; на придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів – 160 800 грн.; на придбання продуктів харчування – 300 000 грн. Також перерозподілено кошти за рахунок раніше затверджених бюджетних призначень, а саме: економію витрат за загальним фондом у сумі 8 056 000 грн. по лікарні спрямовано на капітальні видатки по лікарні у сумі 6 556 000 грн., на поточні видатки по амбулаторно-клінічній допомозі у сумі 500 000 грн. та на капітальні видатки на амбулаторно-клінічну допомогу у сумі 1 000 000 грн.

За зверненням відділу освіти міськради внесені зміни до видатків у зв’язку із змінами відповідної субвенції (збільшено кошти на ІРЦ), також виділити кошти на оплату транспортних послуг з підвезення дітей-вихованців СДЮК «Юність» для участі у всеукраїнському конкурсі у сумі 16 534 грн.

По фонду комунального майна міськради збільшено кошти на відшкодування витрат з оплати комунальних послуг та енергоносіїв у сумі 108 500 грн. за рахунок зменшення видатків по міській раді на зазначену суму.

Управлінню житлово-комунального господарства міськради депутатами виділено додаткові коштів на:

- покриття збитків КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» від безоплатного перевезення тролейбусами пільгових категорій громадян - 6 035 750 грн.;

- поточний ремонт доріг (до ЖК Щедрищеве, вул. Б. Ліщіни, до Аеропорту с Борівське, вул. Синецька) – 795 947 грн.;

- поточне утримання зелених насаджень – 99 978 грн.;

- придбання дорожніх знаків – 100 000 грн.

За рахунок перерозподілу раніше виділених асигнувань по бюджету розвитку збільшено кошти на забезпечення діяльності з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії (КП «СТКЕ») – 630 000 грн.

Відділу капітального будівництва міської ради виділено додаткові кошти на розмітку доріг (осьову) - 81085 грн.

Зменшено кошти на оплату послуг Сєвєродонецької міської ради на 196 000 грн. Їх спрямовано фонду комунального майна (108 500 грн.) та фінансовому управлінню міськради (87 500 грн.) для відшкодування витрат з оплати енергоносіїв та компослуг. Також, зменшено суму витрат за КПК 7693 «Інші заходи, пов’язані з економічною діяльністю» на 10 551 294 грн.

По управлінню праці та соціального захисту населення за рахунок економії коштів спеціального фонду збільшено видатки загального фонду на придбання обладнання у сумі 9 475,68 грн.

Рішенням депутатів збільшено видатки спеціального фонду міського бюджету на загальну суму 7 442 933,32 грн. Так, УЖКГ міської ради виділено кошти:

- на здійснення внесків до статутного капіталу Комунального підприємства «Сєвєродонецькводоканал» - 350 000 грн.;

- на капітальний ремонт зупиночного комплексу в районі перехрестя пр. Гвардійського та вул. Вілєсова – 80 000 грн.

Средняя: 3 (2 оценок)