Звернення депутатів Сєвєродонецької міської ради щодо ініціювання внесення змін до Податкового кодексу України

30-10-2019

30 жовтня на засіданні 73-ї (позачергової) сесії Сєвєродонецької міської ради під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука депутати прийняли звернення до народного депутата України Олексія Кузнєцова щодо ініціювання внесення змін до Податкового кодексу України:

Шановний Олексіє Олександровичу!

Як житель Сєвєродонецька Ви добре знаєте проблеми міста, які виникли внаслідок війни. Це відтік іноземних інвестицій через близькість лінії фронту. Як наслідок - скорочення промислового виробництва та кількості робочих місць.

У той же час навантаження на соціальну сферу міста суттєво збільшилося, у тому числі через те, що у Сєвєродонецьку перебуває значна кількість військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії, поліції тощо. Для належного забезпечення цих людей потрібні значні кошти.

Депутати Сєвєродонецької міської ради пропонують створити додаткову податкову базу для виконання цієї місії прифронтових міст.

А саме, доповнити підпункт 168.4.3. пункту 168.4. статті 168 Податкового кодексу України третім абзацом: "Відокремленим підрозділом вважається також підрозділ військової частини, військова частина, частина підрозділу чи військової частини Збройних Сил України, Національної гвардії, прикордонних військ, підрозділів особливого призначення, що несуть службу за межами відповідної військової частини строком більше 1 місяця".

Закликаємо Вас, шановний депутате від міста Сєвєродонецька, внести на розгляд Верховної Ради законопроект, який передбачає внесення зміни до Податкового кодексу.