Звернення депутатів щодо ремонту Сєвєродонецького міського парку та стадіону «Хімік» у місті Сєвєродонецьк

30-10-2019

На засіданні 73-ї (позачергової) сесії Сєвєродонецької міської ради, яка відбулася 30 жовтня під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука, депутати прийняли звернення до голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая щодо ремонту Сєвєродонецького міського парку та стадіону «Хімік» у місті Сєвєродонецьк:

Шановний Сергію Володимировичу!

Звертаємо Вашу увагу на те, що попередні п’ять років, протягом яких Луганська обласна державна адміністрація розташована у місті Сєвєродонецьк, між регіональною владою та органом місцевого самоврядування існували певні непорозуміння. І лише за Вашого попередника Віталія Комарницького розпочався певний діалог.

Наслідком таких «співвідносин» стало те, що регіональна влада тривалий час не приймала участь в утримані та розвитку інфраструктури міста. Наприклад, тут не було побудовано жодного квадратного метра житла, хоча лише в облдержадміністрації працюють кілька сотень людей, більшість з яких – переселенці з тимчасово окупованих територій. Не використовувались кошти обласного бюджету для розвитку чи утримання об’єктів охорони здоров’я, освіти, спорту, культури. Якими користуються 18 тисяч ВПО, які реально проживають у місті, включаючи кілька тисяч працівників органів управління регіонального рівня, поліції тощо.

Сподівання на покращення стосунків між містом та областю з’явилися за часів, коли головою облдержадміністрації був Віталій Комарницький: заходи стали проводитися спільно, за участі керівництва області та міста, почала налагоджуватися співпраця в реальних справах. Найбільш значною подією було підписання 18 серпня 2019 року між керівником регіону та виконуючим обов’язки міського голови Меморандуму про співробітництво щодо реалізації заходів зі створення сприятливих умов для відновлення парку культури та відпочинку в районі оз. Паркове м. Сєвєродонецька.

Депутати Сєвєродонецької міської ради вважають, що співробітництво між ЛОДА та міськрадою має продовжуватися і при новому очільнику регіону.

Тож, пропонуємо продовжити співпрацю щодо реалізації заходів, передбачених в Меморандумі про співробітництво щодо реалізації заходів зі створення сприятливих умов для відновлення парку культури та відпочинку в районі оз. Паркове м. Сєвєродонецька. І вже з початку 2020 року розпочати роботи з реалізації проекту реконструкції міського парку за рахунок коштів екологічного фонду.

Звертаємо також увагу, що міський парк та стадіон «Хімік» є, по суті, єдиним комплексом, і стадіон знаходиться у вкрай поганому стані. Який не дозволяє проводити у ньому спортивні заходи обласного рівня. Відновлення цього спортивного об’єкту дозволило б проводити на цій спортивній базі значну частину регіональних змагань, слугувало б покращенню розвитку фізкультури та спорту не лише міста Сєвєродонецьк, а усієї Луганської області.

Тож, звертаємось до Вас з пропозицією:

- продовжити спільну діяльність відповідно до вже підписаного Меморандуму про співробітництво щодо реалізації заходів зі створення сприятливих умов для відновлення парку культури та відпочинку в районі оз. Паркове м. Сєвєродонецька;

- спільними зусиллями поновити стадіон «Хімік» у місті Сєвєродонецьк.