Виконком прийняв рішення про надання одноразової грошової щорічної допомоги: інвалідам війни з числа УБД в локальних конфліктах та сім’ям воїнів, загиблих в Афганістані

30-10-2019

Члени виконкому 30 жовтня також проголосували за низку рішень щодо надання одноразової грошової щорічної допомоги: інвалідам війни з числа УБД в локальних конфліктах та сім’ям воїнів, загиблих в Афганістані.

Загалом планується виплатити 360 000 грн. По 5 000 грн. отримають 69 інвалідів війни з числа учасників бойових дій в локальних конфліктах. По 5 тис. грн. виплатять трьом сім’ям воїнів, загиблих в Афганістані.

Також традиційно прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 185 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума допомоги  - 357 000 грн.

Крім того, члени виконкому розглянули та прийняли відповідні рішення з усіх питань порядку денного (майже 70).

Серед них позитивно розглянуто проекти рішень міської ради "Про внесення змін до міського бюджету  м. Сєвєродонецька на 2019 рік", "Про затвердження Міської цільової програми «Громадський бюджет міста Сєвєродонецька на 2020-2022 роки»", «Програма розвитку малого і середнього підприємництва в м. Сєвєродонецьку  на 2020 рік» з подальшим винесенням на розгляд сесії міської ради.

Також прийнято низку рішень про встановлення режиму роботи та присвоєння адрес деяким об’єктам, надання містобудівних умов та обмежень, захист прав дітей тощо.

Кілька прийнятих рішень стосувались проведенню міських заходів, а саме: Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва,  Дню української писемності та мови, міському відкритому конкурсу - фестивалю "НАШАНАДІЯ - МИР НА ДОНБАСІ", Дню Гідності та Свободи України, Дня пам'яті жертв голодоморів, Міжнародному Дню інвалідів, Дню місцевого самоврядування, X Відкритому конкурсу виконавців на струнно-смичкових Інструментах серед учнів шкіл естетичного виховання ім. В.М.Панфіла, Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Дню Збройних Сил України.