Підготовка до зими: виконком закріпив міські автодороги за підприємствами міста для виконання заходів по боротьбі з ожеледицею та сніговими заметами  в зимовий період

30-10-2019

30 жовтня відбулось засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради, яке провів в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Одне з прийнятих рішень стосувалось закріплення міських автодоріг за підприємствами міста для виконання заходів по боротьбі з ожеледицею та сніговими заметами  в зимовий період.

Так, для надання допомоги КП «Сєвєродонецьккомунсервис» під час складних погодних умов в зимовий період, виконком вирішив для виконання заходів по боротьбі з ожеледицею та сніговими заметами в зимовий період, враховуючі досвід взаємодії з підприємствами у попередні роки, закріпити міські автодороги за підприємствами міста. КП «СКС» організувати належне утримання міських доріг, пішохідних переходів і зупинок громадського транспорту в зимовий період, своєчасно здійснювати очищення від снігу та обробку протиожеледними матеріалами. Організувати цілодобове чергування відповідальних осіб та спецтехніки з метою своєчасного реагування та прийняття відповідних заходів для уникнення надзвичайних ситуацій на дорогах міста. Здійснювати координацію робіт підприємств міста з очистки доріг від снігу та льоду.