Віктор Кузло нагороджений почесною відзнакою «За сприяння відродженню Луганщини»

30-10-2019

Засідання 73-ї (позачергової) сесії Сєвєродонецької міської ради, яке відбулося 30 жовтня, розпочалося з приємної новини.

Відомий у нашому місті лікар, справжній професіонал своєї справи Віктор Григорович Кузло нагороджений почесною відзнакою «За сприяння відродженню Луганщини».

Відзнаку від Луганської обласної державної адміністрації йому вручив в.о. міського голови Вячеслав Ткачук з найщирішими побажаннями: «Спасибі Вам за Ваш благородний труд та золоті руки! Низький уклін від усіх пацієнтів, хто своїм здоров'ям і життям зобов'язаний Вам. Щастя Вам, здоров'я і ще довгих років на варті здоров'я наших сєвєродончан!».

Присутні депутати міської ради та запрошені стоячи вітали Віктора Григоровича й щиро дякували за значний внесок у розвиток міської медицини.

На сьогодні Віктор Кузло обіймає посаду завідувача центру надання хірургічної допомоги комунальної установи «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня». Свою трудову діяльність Віктор Григорович почав у 1969 році лікарем-хірургом хірургічного відділення Сєвєродонецької міської лікарні. Потім працював завідувачем хірургічного та операційного відділення багатопрофільної лікарні. У 1996 році Віктору Григоровичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Сєвєродонецька»

Відеоматеріал: https://sed-rada.gov.ua/video/vidomiy-u-sievierodonecku-likar-viktor-kuzlo-nagorodzheniy-pochesnoyu-vidznakoyu-video

Средняя: 5 (3 оценок)