Громадські радники

31-10-2019

З 28 жовтня по 01 листопада 2019 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проєкту "Я маю право!" проводиться правопросвітницька кампанія "Громадські радники".

Громадські радники – це звичайні люди, які не мають юридичної освіти, проте пройшли спеціальне навчання з базових правових питань та отримали відповідні свідоцтва. Передусім, громадські радники – активні та небайдужі волонтери, озброєні правовими знаннями та навичками, які вони готові задіяти в своїх громадах.

Громадський радник це той, хто знає як працює система правосуддя, які існують провайдери правової допомоги й розуміє до якої інституції необхідно звернутись людям, щоб найшвидше й найякісніше отримати професійну правову послугу, яка вирішить їхнє питання чи проблему.

У місті Сєвєродонецьку Луганської області свою діяльність здійснює громадський радник Глущук Наталія, контактний телефон 095 143 80 68.

Додаткова інформація щодо діяльності громадських радників знаходиться за посиланням: ]]>http://bit.do/fdP4u]]>.