Сьогодні вболіваймо на матчі Кубка Девіса за сєвєродонецького тенісиста Іллю Білобородька та команду України!

14-09-2024

На Кіпрі у Ларнаці (Греція) відбулося жеребкування матчів Кубка Девіса у протистоянні України та Ізраїлю, в якому гратиме тенісист із Сєвєродонецька Ілля Білобородько.

Гра відбудеться сьогодні (початок ігрового дня о 16:00 за Києвом):

• Ілля Білобородько/Олексій Крутих (УКРАЇНА) - Даніель Цукерман/Рой Степанов (ІЗРАЇЛЬ).

Вболіваймо за нашого земляка та команду України!

Матеріали по темі:

Сєвєродонецький тенісист Ілля Білобородько у складі національної збірної України боротиметься за вихід до Світового фіналу Кубка Девіса

Уродженець Сєвєродонецька Ілля Білобородько у парі з дончанином В'ячеславом Бєлінським стали переможцями міжнародного тенісного турніру ITF М15

Українська тенісна збірна, у складі якої сєвєродончанин Ілля Білобородько, вперше за сім років здобула перемогу та вийшла у плей-оф Елітної групи Кубка Девіса

1-2 лютого українська збірна з тенісу, у складі якої сєвєродончанин Ілля Білобородько, змагається зі збірною США

Сєвєродончанин Ілля Білобородько став чемпіоном турніру Міжнародної федерації тенісу в Усларі (Німеччина) у парному розряді

Перша перемога: Сєвєродончанин Ілля Білобородько успішно стартував у Національній збірній України з тенісу на Кубку Девіса