Сєвєродончанин Ілля Білобородько став чемпіоном турніру Міжнародної федерації тенісу в Усларі (Німеччина) у парному розряді

23-07-2023

Вихованець ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]> Ілля Білобородько разом з чехом Якубом Ніцодом став чемпіоном турніру Міжнародної федерації тенісу (ITF М15) в Усларі (Німеччина) у парному розряді.

У фіналі змагань українсько-чеський дует Ілля Білобородько - Якуб Ніцод переграв німецьку пару Крістоф Негріту - Андре Оцбаш - 6:3, 2:6, 10:3.

Як зазначають в ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк]]>, 22-річний Ілля Білобородько всьоме дійшов до фіналу на турнірах ITF у парному розряді та виграв свій четвертий титул. До речі, цього року він став чемпіоном на змаганнях ITF у столиці Литви Вільнюсі (разом із В'ячеславом Бєлінським), а також - призером на турнірі ITF у Кам'яні (разом із грузинським тенісистом Олександром Метревелі).

Вітаємо Іллю Білобородька з перемогою, а КДЮСШ 1 з високопрофесійними тренерами, які роблять з талановитих вихованців чемпіонів міжнародного рівня!

Средняя: 5 (1 оценка)