Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 23.07.2023

23-07-2023

Маленькі села в окупації «вмирають» – росіяни там нічого не відновлюють, у Новодружеську військові рф шукають собі житло, загарбники атакували поблизу Надії.

«Наші хлопці відбивають атаки ворога на Лиманському напрямку. Другу добу епіцентром боїв стала територія поблизу Надії. Окупанти пробують знайти слабке місце в обороні українських військових, тому й наступають почергово в різних місцях. Але цей задум їм не вдається», – каже Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Ударів з неба загарбники завдали по Серебрянському лісництву. Артилерійського тиску вкотре зазнали Невське та Білогорівка.

Маленькі села, які ворог окупував минулоріч, поступово «вмирають». Ніякої позиції по відношенню до них росіяни не демонструють. Просто не помічають.

Більше року в людей немає електропостачання, інших пошкоджених комунікацій. Лагодити це ніхто не збирається. Допомоги теж ніякої не надходить. Навіть перед так званими «першими виборами». Бо проживає там, на думку росіян, незначна частина електорату.

У населених пунктах побільше чергова партія російських військових шукає, де розташуватися. І з кожним днем це зробити складніше. Бо квартири і будинки, умови для проживання в яких окупантам подобалися ще рік тому, зараз вже далеко не в гарному стані і напівпорожні. Бо пережили вже не одну ротацію росіян.

Оглядають те, що залишилося. Днями – у Новодружеську.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02aWakqwrS3VZfBDW4Qm1fCykkadn...]]>