Уродженець Сєвєродонецька Ілля Білобородько у парі з дончанином В'ячеславом Бєлінським стали переможцями міжнародного тенісного турніру ITF М15

12-11-2023

Ілля Білобородько та В'ячеслав Бєлінський виграли парний титул на турнірі ITF М15 в Анталії (Туреччина).

У вирішальному матчі Ілля Білобородько та В'ячеслав Бєлінський, посіяні під третім номером, завдали поразки румунській парі Калін Манда/Михай Разван Маринеску - 7:6(4), 6:3. Фінальний поєдинок тривав трохи менше ніж 1,5 години. Українці двічі подали навиліт, припустилися чотирьох подвійних помилок, програли два гейми на своїй подачі і зробили три брейки.

Для Іллі та В'ячеслава це був другий спільний титул. У січні українці стали чемпіонами на змаганнях аналогічної категорії у Вільнюсі (Литва).

Загалом на рахунку 22-річного Білобородька тепер п'ять парних титулів ITF (три цього року), стільки ж виграв 19-річний Бєлінський, але всі його перемоги припали на цей сезон.

Ілля Білобородько народився у Сєвєродонецьку та опановував великий теніс у ]]>КДЮСШ 1]]>. Його першим тренером у спортивній школі була Надія МиколаївнаТетерятнік. Пізніше з ним займався тренер Максим Володимирович Сєвєрченко.

]]>В'ячеслав Бєлінський родом з Донецька]]>.

Вітаємо Іллю Білобородька та В'ячеслава Бєлінського з перемогою, а керівництво і колектив КДЮСШ 1 з черговим успіхом їхнього вихованця!

Світлини з вільних джерел.

Матеріали по темі:

Українська тенісна збірна, у складі якої сєвєродончанин Ілля Білобородько, вперше за сім років здобула перемогу та вийшла у плей-оф Елітної групи Кубка Девіса

Сєвєродончанин Ілля Білобородько став чемпіоном турніру Міжнародної федерації тенісу в Усларі (Німеччина) у парному розряді

Перша перемога: Сєвєродончанин Ілля Білобородько успішно стартував у Національній збірній України з тенісу на Кубку Девіса

Средняя: 5 (1 оценка)