Сєвєродончан та бахмутчан навчали партисипативному плануванню

15-11-2019

12-14 листопада в Святогірську фахівці Програми «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) провели тренінг для сєвєродончан та бахмутчан з питань планування за участю громади.

Програма «Демократичне врядування у Східній Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку USAID надає підтримку громадам щодо планування розвитку територій за участю громадян та органів місцевого самоврядування. До проектів розвитку відносяться покращення інфраструктури населених пунктів; проекти, пов’язані з опаленням та енергозберігаючими технологіями, очищенням води та стоків; створенням ІТ-просторів, молодіжних гуртожитків, що приносять прибуток, просторів бізнес-інкубаторів, місць відпочинку тощо. Діяльність Програми спрямована на суттєве покращення у територіальних громадах, що отримується від спільних зусиль моделювання процесу участі громадськості.

Тренінг проводила міжнародний експерт з партисипативного планування Альма Масіч.

Допомагав їй експерт проекту Ігор Дунаєв. У заході прийняли участь представники громад з Сєвєродонецька та Бахмута. Сєвєродонецьку делегацію очолила заступник начальника Департаменту економічного розвитку міськради Ольга Вітченко.

До складу делегації увійшли представники Фонду комунального майна, департаменту землеустрою, містобудування та архітектурно-будівельного контролю, управління ЖКГ, відділу освіти, ВКБ, представники ОСББ, бізнесу, громадськості, ЗМІ та студенти.

Практикум з партисипативного планування включав у себе SWOT-АНАЛІЗ, обговорення партисипативних методів та інструментів, роботу в малих групах з послідуючими звітами і презентаціями, стратегічне планування, ідеями створення спільних проектів тощо.

Слід додати, що програма «Демократичне врядування у Східній Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку USAID тісно співпрацює з територіальною громадою Сєвєродонецька. Так, за безпосередньої підтримки в.о. міського голови Вячеслава Ткачука, регіонального директора, керівника з питань урядування USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» Майї Гоголадзе та менеджера з грантів та субконтрактів Проекту USAID Наталії Губенко у Сєвєродонецьку реалізується проект щодо створення у місті спортивного містечка території громадських земель рекреаційного призначення за адресою: вул. Космонавтів, 29.

Крім цього, за співфінансування Сєвєродонецької міської ради, програми «Демократичне врядування у Східній Україні» та інших міжнародних проектів у Сєвєродонецькому центрі надання адміністративних послуг зроблено сучасний ремонт, закуплена нова техніка та надається низка нових послуг.

Тож, маємо сподівання, що завдяки проведеному практикуму невдовзі у Сєвєродонецьку та Бахмуті стартують чергові нові важливі для життєдіяльності мешканців громад проекти.

Матеріали по темі:

«Спортивне містечко» - у Сєвєродонецьку реалізується черговий Проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні»

Проект «Спортивне містечко» погоджено керівництвом Сєвєродонецької міської ради

В міськраді розглянули пропозиції на участь у проекті USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». Пропонуємо Smart City

Проект «Спортивне містечко» - керівництвом міськради погоджено екологічний висновок

У Сєвєродонецькому ЦНАПі відтепер можна отримати закордонний паспорт та паспорт громадянина України у формі ID картки

У Сєвєродонецькому ЦНАПі видано перші закордонні паспорти та паспорти громадянина України у формі ID картки

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (3 оценок)