У Сєвєродонецькому ЦНАПі відтепер можна отримати закордонний паспорт та паспорт громадянина України у формі ID картки

23-05-2019

23 травня у м.Сєвєродонецьку у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) напередодні святкування Дня міста та Дня Хіміка відбулося урочисте відкриття нових адміністративних послуг - оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України у формі ID картки.

У заході взяли участь керівництво міської ради: в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, перший заступник міського голови Олег Кузьмінов, заступник міського голови, начальник Фонду комунального майна Олександр Ольшанський, керуючий справами виконкому Юрій Журба та депутати міської ради. Були запрошені почесні гості: регіональний директор проекту "Демократичне врядування у Східній Україні" м. Сєвєродонецьк, керівник напрямку роботи з адміністративними органами влади USAID Майя Гоголадзе, координатор проекту "Реформа управління на сході України ІІ", що впроваджується компанією GIZ за підтримки Уряду Німеччини Олексій Кубарь, представник Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Анастасія Овсяннікова, перший заступник начальника Управління Державної міграційної служби у Луганській області Олександр Церковний, начальник Сєвєродонецького міського відділу Управління Державної міграційної служби у Луганській області Катерина Павлова.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук звернувся до присутніх: «Важливою подією в переддень святкування 85-ї річниці Сєвєродонецька є відкриття нових послуг у міському ЦНАПі - оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України у формі ID картки. Завдяки команді, що сьогодні перед вами та завдяки їх спільним зусиллям, енергії і фінансовій підтримці ми разом з вами відкриваємо послуги, які надзвичайно потрібні та важливі для мешканців і гостей Сєвєродонецька».

Вячеслав Петрович особливо подякував Майї Гоголадзе та Олексію Кубарю, які зробили значний внесок у те, щоб наше населення могло якісно та швидко отримувати зазначені послуги.

Слід зазначити, що саме завдяки великій допомозі Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Українська ініціатива з підвищення впевненості» (UCBI II) були придбані будівельні матеріали для облаштування приміщення ЦНАПу, меблі, шафа, сейф для зберігання документів у приміщенні з оформлення та видачі паспортних документів.

А завдяки допомозі Проекту "Реформа управління на сході України ІІ", що впроваджується компанією GIZ за підтримки Уряду Німеччини ми маємо сьогодні виконані будівельні роботи у приміщенні ЦНАПу, систему відеоспостереження, освітлення, систему навігації у приміщенні ЦНАПу.

Відкриття нових адміністративних послуг Центру – це досягнення не тільки для сєвєродончан, а й для всієї Луганської області. Завдяки Державній міграційній службі проведено навчання адміністраторів Центру, надано доступ до Єдиного державного демографічного реєстру, логіни та паролі для адміністраторів тощо.

Окремо в.о. міського голови Вячеслав Ткачук висловив подяку за проведену роботу начальнику Центру надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку Олені Єлісєєвій.

Почесним гостям та начальнику ЦНАПу було вручено від керівництва міста подарунки з символікою 85-ї річниці Сєвєродонецька.

А після перерізання «червоної» стрічки всі бажаючі могли безпосередньо у приміщенні ознайомитися з новими послугами.

Начальник Центру надання адміністративних послуг Олена Єлісєєва провела для гостей та присутніх екскурсію і детально розповіла, як проходить процес оформлення та видачі документів.

Средняя: 5 (3 оценок)