Вячеслав Ткачук випробував велодоріжку, проїхавшись разом зі спортсменами по веломаршруту

16-11-2019

16 листопада в.о. міського голови Вячеслав Ткачук випробував велосипедну доріжку Сєвєродонецька, проїхавшись разом зі спортсменами по веломаршруту.

Велодоріжка призначена для одностороннього руху і розташовується по обидва боки від проїжджої частини вулиці Новікова від проспекту Космонавтів до вулиці Курчатова. Загальна її протяжність 1,5 км.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук підкреслив, що ця велодоріжка – лише перший крок у розвитку веломережі у місті, а у наступному році будуть облаштовані ще велодоріжки. І капітально відремонтована ця.

«Сьогодні ми відроджуємо те, що у нас колись було. Ця велодоріжка для вас, для людей, які пропагандують здоровий спосіб життя, шанують традиції велосипедного спорту. За півтора місяці ми її відновили. Діти та дорослі, любителі та спортсмени будуть нею користуватись. У нас дуже великий автомобільний рух на дорогах. Сьогодні ми даємо старт безпечному велосипедному руху по місту».

Депутат міської ради Андрій Гавриленко привітав присутніх на заході спортсменів та зазначив, що сьогоднішнє відкриття велодоріжки – це тільки перший крок на розвиток велоспорту в нашому місті, облаштовування велодоріжок у місті буде продовжено з урахуванням всіх недоліків. Побажав всім здорового способу життя, благополуччя та миру.

Сєвєродонецьк може стати містом, де використовується екологічний міський вид транспорту: велосипед, електросамокат та інше. Тим більше, що відстані між різними інфраструктурними об’єктами незначні.

Проїхатися новим велосипедним маршрутом виявилось чимало бажаючих. На старт вийшли спортсмени та велолюбителі. Випробували маршрут з обох боків масовим заїздом на чолі з в.о. міського голови Вячеславом Ткачуком.

Як зазначив один з учасників заїзду - тренер з велоспорту, облаштування велодоріжок у місті не відбувалось ніколи, а велосипедний рух також має бути безпечним: «Велике спасибі тим, хто це робить».

Ремонт тротуарів і переобладнання їх під велодоріжку виконало комунальне підприємство «Сєвєродонецккоммунсервіс» за кошти міського бюджету.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере