Проект «Спортивне містечко» - керівництвом міськради погоджено екологічний висновок

06-11-2019

6 листопада в.о. міського голови Вячеслав Ткачук зустрівся з керівником Програми «Демократичне врядування у Східній Україні» Майклом Стівейтером та керівником регіонального офісу Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» Майєю Гоголадзе щодо реалізації у місті проекту «Спортивне містечко» на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 відділу молоді і спорту міськради на території громадських земель рекреаційного призначення за адресою: пр. Космонавтів, 29.

У робочій нараді з погодження екологічного висновку, який був зроблений експертами Проекту, участь взяли також автор проекту та керівники виконавчих органів міськради. Цей екологічний висновок і весь пакет документів, необхідний для укладання Меморандуму про взаєморозуміння щодо створення спортивного містечка: спорт об’єднує громаду; буде направлено до головного офісу USAID, що у Вашингтоні, для врахування всіх нюансів.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук, перш за все, подякував USAID за постійну увагу до міста: «Ви дуже багато робите для міста. І це вже не перший проект, який ми разом реалізуємо в Сєвєродонецьку. Хочу вас запевнити, що міська рада - надійний партнер, і ми виконуємо свої зобов'язання. Отримали ваш висновок екологічної експертизи. У фахівців зауважень немає. Ми раді, що так професійно все зроблено, на високому рівні. Зі свого боку у нас є зобов'язання щодо підготовки, установки цього устаткування, облаштування території біля кожного спортивного приладу. Ці витрати міська рада бере на себе. Вони складають понад 600 тис. грн. Ці гроші депутати виділили. Ми готові зі свого боку підписати Меморандум і почати здійснювати цей проект».

Майкл Стівейтер зазначив, що USAID подобається працювати з Сєвєродонецькою міською радою, та наголосив, що проект USAID дуже зацікавлений у реалізації «Спортивного містечка».

Майя Гоголадзе додала, що на цьому етапі треба очікувати відповідь від головного офісу USAID по всіх документах.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере