Проспект Гвардійський засаджується каштанами

06-11-2019

6 листопада у Сєвєродонецьку, по проспекту Гвардійський (від проспекту Центральний до вулиці Автомобільна) за участі керівництва, депутатів, членів виконкому, працівників Сєвєродонецької міської ради, членів Молодіжного парламенту, громадськості, працівників МНС і комунальних підприємств та просто пересічних сєвєродончан відбулося висадження каштанів.

Саджанцями каштанів, чорноземом, транспортом для їх підвозу і поливу та шанцевим інструментом учасників акції забезпечила ТОВ Агрофірма «Зелене господарство».

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук, який підтримав ініціативу щодо озеленення Сєвєродонецька та безпосередньо прийняв участь у заході, зазначив: «Депутати підтримали програму відродження нашого міста. Один з її напрямків - озеленення Сєвєродонецька. Сьогодні близько ста небайдужих мешканців відгукнулися на нашу ініціативу, з якою ми звернулися через наш офіційний сайт та соцмережі. За обідню перерву нами було висаджено 60-т каштанів. Наразі буде проходити їх поливання.

Спільними зусиллями ми відроджуємо Сєвєродонецьк. Хороші дороги і тротуари, освітлення і благоустрій, тепло в школах, дитсадках, лікарнях і будинках – це норма. А ось посадити дерево, побудувати будинок та виростити сина – це обов’язок. За підтримки та ініціативи депутатської групи «Сєвєродончани», Молодіжного парламенту, керівників комунальних підприємств та громадськості ми справами, а не словами відроджуємо Сєвєродонецьк. Дякую усім, хто прийняв участь у заході та запрошую усіх бажаючих завтра 7 листопада з 12:00 до 13:00 години (обідня перерва) на площу Перемоги для продовження озеленення нашого славного міста Сєвєродонецька».

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)