Нагородження переможців Всеукраїнського турніру з тенісу на призи мерії

06-11-2019

6 листопада в Палаці тенісу (КДЮСШ 1) відбулося нагородження переможців Всеукраїнського турніру з тенісу на призи мерії.

Турнір проходив з 4 листопада в особистому розряді в вікових категоріях до 10 та 14 років серед хлопців та дівчат  та в парному розряді в віковій категорії до 14 років.

Окрім сєвєродончан – вихованців КДЮСШ1, за першість змагалися близько 50-ти тенісистів з Дніпра, Харкова та Черкас.

В церемонії нагородження найкращих прийняли участь почесні гості - в.о міського голови Вячеслав Ткачук, в.о. першого заступника міського голови Олександр Ольшанський та начальник відділу молоді і спорту міськради Віталій Невеселий.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук звернувся до присутніх: «Шановні спортсмени, тренери та батьки! Я радий вас вітати у нашому славному місті Сєвєродонецьку! Хочу подякувати вам за те, що ви знайшли час та можливість прийняти участь у Всеукраїнському турнірі з тенісу на призи мерії, який проводиться Сєвєродонецькою міською радою. Хочу побажати успіхів та перемог. Завжди раді бачити вас у нашому місті. До зустрічі на чемпіонатах України та Світу, як переможців. Удачі вам!»

В.о. першого заступника міського голови Олександр Ольшанський також привітав учасників змагань: «Шановні присутні, від імені депутатської групи «Сєвєродончани» та її лідера Ігоря Миколайовича Буткова вітаю вас зі святом тенісу та дякуємо всіх, особливо гостям, що знайшли можливість прийняти участь у сєвєродонецькому Всеукраїнському турнірі з тенісу на призи мерії. Сподіваюся, що наш Турнір – це один із етапів вашого становлення, як великих спортсменів!»

Переможцями серед дівчат до 10 років стали:

1 місце - Савченко Каріна;

2 місце - Кузміцька Віра;

3 місце - Кравцова Поліна.

Серед дівчата до 14 років:

1 місце - Стрижак Олеся;

2 місце - Гловацька Настя;

3 місце - Мартиненко Аліна.

Всі переможці та призери з Сєвєродонецька!

Серед хлопців до 10 років переможцями стали:

1 місце - Шатров Ілля;

2 місце - Хорольський Дмитро;

3 місце - Уткін Іван.

Хлопці-переможці до 10 років всі сєвєродончани!

Серед хлопців до 14 років:

1 місце - Щербак Максим (Дніпро);

2 місце - Коваленко Стів (Черкаси);

3 місце - Воронцевич Єгор (Сєвєродонецьк).

У парному розряді  серед дівчат до 14 років:

1 місце - Стрижак Олеся/Мартиненко Аліна;

2 місце - Гловацька Настя/Димніч Тетяна.

Серед хлопців до 14 років:

1 місце - Давидов Денис (Харків)/Щербатов Максим (Дніпро);

2 місце - Шаповалов Михайло/Воронцевич Єгор (Сєвєродонецьк);

3 місце - Коваленко Стів (Черкаси)/Воронцевич Микита (Сєвєродонецьк).

Почесні гості вручили переможцям кубки, грамоти та подарунки від Сєвєродонецької міської ради.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере