Визначено переможців фотоконкурсу «Золота осінь Сєвєродонецька 2019»

07-11-2019

Любенко Марія, "Казкова осінь"

6 листопада підведені підсумки фотоконкурсу «Золота осінь Сєвєродонецька 2019».

Роботи на конкурс приймалися до 25 жовтня включно, вони виставлялися у фотогалереї на сторінці Сєвєродонецької міської ради у Фейсбук. До 4 листопада можна було проголосувати за ці роботи, відмітивши фотографію, яка сподобалася відміткою лайк. За кількістю таких відміток було визначено 3 найкращих роботи. Ще 5 робіт визначило журі, до складу якого увійшли відомі у місті фотомайстри - Едуард Яровий, Олександр Зорік, Олена Нєхаєва та Костянтин Скоморох.

Переможцями фотоконкурсу стали роботи:

Любенко Марія, СЗШ№16, "Казкова осінь" та "Казкова золота осінь"

Олеся Тимошенко, ДНЗ №38 "Росинка, "Под зонтиком посижу и немножко отдохну"

Ольга Власенко, Фотограф, "Белый Ангел"

Зелінський Данило, Станція юних техніків відділу освіти Сєвєродонецької міської ради, гурток «Фотоаматори», Прогулянка біля о. Чистого

Токарєва Сніжана, Середня загальноосвітня школа I-III ступенів №5 (5-А клас), "Фарби осені"

Токарева Аліна, Середня загальноосвітня школа I-III ступенів №16 (11-Б клас), "Політ над містом"

Шепелєв Ждан Максимович, СЗШ№1, "Чарівні фарби осені"

Дякуємо всім за активну участь у фотоконкурсі «Золота осінь Сєвєродонецька 2019», за небайдужість до рідного міста, за формування у городян почуття гордості за своє місто - Сєвєродонецьк! В першу чергу:

• Наталья Сурніна, ГУ ДСНС
  • Ольга Малінкіна, ПрАТ "Азот"
  • Кряжич Ольга, Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля
  • Анатолій Піндас
  • Олександр Плаксін
  • Едуард Яровий
  • Олександр Зорік
  • Бутко Марина
  • Черкашин Олександр
  • Жуков Максим

Особлива подяка закладам освіти і культури, які прийняли участь в організації фотоконкурсу:

• ДНЗ №38 "Росинка";
  • Борівський НВК;
  • НВК "Гармонія";
  • КДНЗ №37 "Струмочок"
  • КЗ "СМПК"
  • СДЮК «Юність»
  • Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості
  • СЗШ №1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 17, 18, Сєвєродонецький навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа-колегіум", Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей
  • СМ ЦЕНТУМ
  • Станція юних техніків відділу освіти Сєвєродонецької міської ради, гурток "Фотоаматори"

Нагородження переможців і відзначення учасників відбудеться 9 листопада у міському Палаці культури під час міських заходів, присвячених Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва. Дню української письменності і мови.

Інформація: конкурс оголошено рішенням виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради 30 вересня 2019 року №1039. Метою конкурсу було створення сприятливих умов для самореалізації творчих людей, сприяння покращенню естетичного вигляду міста, виховання патріотизму та почуття гордості за місто, у якому проживаєш. роботи мають відображати реальні пейзажі осіннього Сєвєродонецька його найкращих міст та життєві ситуації, в яких центральними фігурами є Сєвєродончани  в життєдіяльності осіннього міста Сєвєродонецьк 2019р.

Средняя: 5 (3 оценок)