Сьогодні у сквері на площі Перемоги висаджено канадські клени

07-11-2019

7 листопада продовжилися роботи по висадці дерев у Сєвєродонецьку. Цього разу за обідню перерву керівництвом міста, депутатами міськради, членами Молодіжного парламенту, громадськістю та безпосередньо працівниками ТОВ Агрофірма «Зелене господарство» у сквері на площі Перемоги висаджувалися саджанці канадського клену.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук повідомив: «Весною в одному із найулюбленіших місць відпочинку сєвєродончан – сквері площі Перемоги - висаджено 30 ялинок, які успішно прижилися на новому місці. Нещодавно було посаджено 20 декоративних яблунь, сьогодні - 45 саджанців канадського клену, а найближчим часом планується вздовж фонтанів та по периметру скверу додатково висадити 300 кущів бірючини.

Разом з цим окультурюємо в місті і інші сквери, парки та зелені зони міста. Вчора висадили каштани по проспекту Гвардійському.

Але благоустрій на цьому не закінчується. Завдяки нашій найчисельнішій та найактивнішій депутатській групі «Сєвєродончани» на площі Перемоги встановлено нові світильники з сучасним економічним світлодіодним освітленням. Увесь сезон працювали фонтани. А в найспекотніший період встановлювався красивий – у вигляді серця – розпилювач води.

Наші мешканці повинні щоденно бачити і відчувати, як відроджується та красивішає Сєвєродонецьк, і що наша команда за 9 місяців при владі змогла зробити те, що роками попередньою владою тільки обіцялося».

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)