30-те засідання виконкому: прийняті звернення до центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, народних депутатів України, голови ЛОДА

07-11-2019

7 листопада відбулось 30-те засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради. Його провів в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Членами виконкому затверджено звернення до Генерального прокурора України, Ради національної безпеки і оборони України, народних депутатів України, голови Луганської обласної державної адміністрації щодо притягнення до відповідальності осіб, винних в організації підкупу виборців під час позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Ще одне прийняте на засіданні звернення виконкому до голови Луганської обласної державної адміністрації С. Гайдая та народних депутатів України М. Ткаченка, О. Кузнєцова, С. Дунаєва, В. Гриб стосувалось притягнення до відповідальності осіб, які викрали та незаконно зберігали зброю на території міста Сєвєродонецька.

Через велику кількість звернень громадян до міськради та керівництва міста, з метою формування умов для належного функціонування майбутньої Сєвєродонецької ОТГ виконком звернувся до голови Луганської обласної державної адміністрації із проханням проведення конкурсу на визначення перевізника на приміському автобусному  маршруті загального користування  Сєвєродонецьк-Мирна Долина-Лоскутівка.

На засіданні серед іншого було затверджено інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку, та його територіальному підрозділі; затверджено склад архітектурно-містобудівної ради м. Сєвєродонецька; низка рішень про надання містобудівних умов та обмежень, надання будівельних паспортів; про присвоєння адрес деяким об’єктам, про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами; про демонтаж тимчасової споруди, за адресою: вул. Гагаріна, район буд.78-б, розміщеної з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Мінрегіону; надання одноразової матеріальної допомоги, захист прав дітей тощо.

Усього членами виконкому розглянуто понад 30 питань порядку денного.

Средняя: 5 (2 оценок)