Виконком скасував дозвіл на видалення сосни, яку виростили вихованці школи-інтернату

07-11-2019

7 листопада виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради вніс зміни до рішення №1033, і скасував дозвіл на видалення конкретного дерева - сосни, яку виростили вихованці школи-інтерната.

Рішенням дозволено  Департаменту будівництва, енергозбереження, архітектури та містобудування Луганської обласної державної адміністрації Луганської обласної військово-цивільної адміністрації видалення 63-х дерев, крім сосни, що розташована перед головним корпусом по вул. Донецька, 1.

Нагадуємо, що конфлікт виник 04 листопада за участю вихованців сєвєродонецького інтернату - вони провели акцію по захисту сосни, яку виростили вихованці цього закладу

Після розміщення у жовтні 2016 року на частині площ інтернатного дитячого закладу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка.

Нещодавно Університет внутрішніх справ вирішив переобладнати двір закладу під плац для проходження курсантами стройової підготовки. Для цього було треба видалити дерева, що росли у цьому дворі. Департамент будівництва, енергозбереження, архітектури та містобудування Луганської обласної державної адміністрації, як землекористувач, звернувся до Сєвєродонецької міської ради про знесення 64-х дерев відповідно до плану підготовки території, креслення 17-045-ГП. Рішенням виконавчого комітету від 17 вересня 2019 року №1033 такий дозвіл був наданий відповідно до чинної нормативної бази. На сьогодні конфлікт між школою-інтернатом і Луганським державним університетом внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка вичерпано, а конкретне дерево залишиться рости на подвір’ї.